Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Pozvánka na Memoriál Jaroslava Dědka (12. - 31. prosince 2022)

Redakce, / 5.12.2022, Dvůr Králové nad Labem
Dvorští kuželkáři by vás rádi pozvali na 8. ročník Memoriálu Jaroslava Dědka. Jedná se o turnaj jednotlivců, kterého se mohou zúčastnit jak hráči registrovaní tak neregistrovaní.

FOTOGALERIE - Pozvánka na Memoriál Jaroslava Dědka

Turnaj probíhá po celou 2. polovinu prosince, což je ideální příležitost odskočit si od bramborového salátu a cukroví za trochou sportu. 

Startovné činí 100 Kč / hráče.

Přihlašovat se můžete průběžně až do konce turnaje na telefonu +420 732 627 465 nebo emailu kata.smidova@seznam.cz
Na stránkách oddílu je k dispozici přehled aktuálních volných termínů. Jeden si vyberte, zaregistrujte se a pak už vám nic nebrání přijít se pobavit hrou. 

Rádi vás uvidíme!

Jan Janeček

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 79x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí