Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > REGIONY > Královédvorsko > Dvůr Králové nad Labem

Stržánci vyhráli!

Redakce / 1.02.2019, Dvůr Králové nad Labem
Klání malých školáků je soutěž, kterou pořádá každoročně DDM Jednička. Utkávají se pětičlenná družstva ze všech dvorských škol. Zástupci třeťáků, čtvrťáků a páťáků řeší úkoly z mnoha oblastí. Nejsou důležité jen vědomosti, ale také souhra celého týmu i taktika. Letos poměřovali své znalosti z českého a anglického jazyka, poznávali různé druhy zvířat i zajímavá místa v České republice.
 

FOTOGALERIE - Stržánci vyhráli!

Svůj úsudek a důvtip mohli vyzkoušet v matematických úlohách. Nejtěžší pro náš tým bylo poznat ze zvukových ukázek české i zahraniční pohádky. Možná je to tím, že veškerý svůj volný čas netráví u televize. Velkou podporou jim bylo publikum tvořené spolužáky, které soutěž napjatě sledovalo a náruživě fandilo. Některé soutěže byly určeny také divákům, kteří si za správnou odpověď odnesli odměnu. Na závěr akce děti převzaly medaile, putovní pohár a věcné ceny. 

Děkujeme kolektivu DDM Jednička za výbornou přípravu a organizaci soutěže.

Mgr. Radka Mazáková
ZŠ Strž 
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 135x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí