')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > REGIONY > Královédvorsko > Dvůr Králové nad Labem

Stržánci vyhráli!

Redakce / 1.02.2019, Dvůr Králové nad Labem
Klání malých školáků je soutěž, kterou pořádá každoročně DDM Jednička. Utkávají se pětičlenná družstva ze všech dvorských škol. Zástupci třeťáků, čtvrťáků a páťáků řeší úkoly z mnoha oblastí. Nejsou důležité jen vědomosti, ale také souhra celého týmu i taktika. Letos poměřovali své znalosti z českého a anglického jazyka, poznávali různé druhy zvířat i zajímavá místa v České republice.
 

FOTOGALERIE - Stržánci vyhráli!

Svůj úsudek a důvtip mohli vyzkoušet v matematických úlohách. Nejtěžší pro náš tým bylo poznat ze zvukových ukázek české i zahraniční pohádky. Možná je to tím, že veškerý svůj volný čas netráví u televize. Velkou podporou jim bylo publikum tvořené spolužáky, které soutěž napjatě sledovalo a náruživě fandilo. Některé soutěže byly určeny také divákům, kteří si za správnou odpověď odnesli odměnu. Na závěr akce děti převzaly medaile, putovní pohár a věcné ceny. 

Děkujeme kolektivu DDM Jednička za výbornou přípravu a organizaci soutěže.

Mgr. Radka Mazáková
ZŠ Strž 
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 135x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí