Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Bezpečnost

Kradený moped se po dvou letech našel v rybníku

anonymně / 11.06.2018, Hostinné - Vrchlabsko a Jilemnicko
Na tísňovou linku se v pátek po 20. hodině obrátil nálezce mopedu Sonik. K objevu došlo celkem kuriózně, když muž se svou sestrou na rybníce u cyklostezky Labská v Hostinném zkoušeli tzv. magnet fishing. foto ilustrační
 
Fishing spočívá v tom, že se vhazuje silný magnet přivázaný na laně do nějaké vodní plochy. V tomto případě do rybníka. Muž po vhození magnetu do vody ucítil, že se k něčemu přichytil, ale věc nemohl vyndat. Vlezl tedy se sestrou do rybníka a společně vytáhli na břeh uvedený moped. Přivolaní policisté pak podle výrobního čísla zjistili, že je stoj kradený. Oznámení o krádeži podal na policii poškozený muž už v březnu 2016. 
Místní policisté jej šetřili, ale bohužel se jim tenkrát nepodařilo nikoho dopadnout. 
Nalezený motocykl bude v nejbližší době vrácen jeho majiteli a muži zákona případ znovu prošetří.

Zdroj. Policie.cz


 

Související články
Vrtulník odhaloval neukázněné motoristy na Náchodsku. Nejčastěji řidiči nebezpečně předjíždějí

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 57x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí