Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům

Den spolků ve Dvoře Králové (5. září 2023)

Redakce / 4.09.2023, Dvůr Králové nad Labem
Hned z kraje nového školního roku se uskuteční již pátý ročník Dne spolků. Tuto akci již dobře znáte. I letos se na ní 5. září představí více než dvacet spolků a organizací, které na Královédvorsku nabízí různé kroužky a aktivity nejen pro děti.

FOTOGALERIE - Den spolků ve Dvoře Králové letos proběhne 5. září 2023

Cílem akce je představit Vám i Vašim dětem činnost organizací pro jednodušší výběr kroužků či volnočasové aktivity. U jednotlivých stánků budou připraveni pracovníci organizací k zodpovězení všech otázek.

Program bude probíhat nejen na náměstí Václava Hanky, ale i na letním a zimním stadionu, před Sokolovnou i v přilehlém okolí.

Čeká Váš bohatý program, například se Vám představí Spolek pro Dvorek, který nabídne workshop skicování. Na stráni u stadionu se Vám představí Rescue stopaři, kteří Vám předvedou práci stopařských psů. Taneční skupina Attitude vystoupí představí choreografii ze soustředění a příměstského tábora. Zájemci si budou moci vyzkoušet i jógu v síti a pole dance. Také uvidíte vystoupení šermířů z Legenda Aurea. A čeká Vás mnohé další.

Pro letošní ročník jsme pro Vás oslovili i místní podniky s občerstvením a zmrzlinou, aby Vám na akci nic nechybělo a mohli jste si užít fajn odpoledne.

Aktuálně ladíme časový program akce, který Vám brzy také představíme.

Těšíme se na viděnou 

 
Vaše komentáře

Přečteno 586x
 
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí