Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Havárie dvou vozidel v Choustníkově Hradišti si vyžádala i pomoc lékařů

Řidička dostala smyk a vjela do protisměru.

Redakce / 5.02.2019, REGIONY - Obce a sousední regiony
Královédvorští a jaroměřští hasiči v úterý ráno zasahovali v Choustníkově Hradišti, kde došlo v brzké ranní hodině k čelnímu střetu dvou osobních vozidel.
 

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a i Jaroměře spěchali v pondělí 4. února 2019 v 6:28 k vážnější dopravní nehodě dvou automobilů. Z havarovaného osobního vozu museli hasiči jednu osobu vyprostit a následně ji předali do péče záchranářů. 

K nehodě došlo na silnici č. II/307 v obci Choustníkovo Hradiště. Řidička osobního vozidla Škoda Fabia tu pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem, stavu vozovky a povětrnostním podmínkám. Následně dostala smyk a skončila v protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím nákladním vozidlem Iveco. Po srážce řidička utrpěla lehké zranění a do péče si ji převzali přivolaní záchranáři. Dechová zkouška na alkohol dopadla u obou řidičů negativně. Předběžná škoda na vozidlech je vyčíslena na 190 tisíc korun. Po provedeném šetření uložili dopravní policisté ženě pokutu v příkazním řízení za porušení zákona o provozu na pozemních komunikacích. 

Provoz na silnici byl na nezbytně nutnou dobu uzavřen. Následně jednotka odstranila následky nehody a komunikace byla po 7. hodině zprůjezdněna. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje, policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 999x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí