')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Havárie dvou vozidel v Choustníkově Hradišti si vyžádala i pomoc lékařů

Řidička dostala smyk a vjela do protisměru.

Redakce / 5.02.2019, REGIONY - Obce a sousední regiony
Královédvorští a jaroměřští hasiči v úterý ráno zasahovali v Choustníkově Hradišti, kde došlo v brzké ranní hodině k čelnímu střetu dvou osobních vozidel.
 

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a i Jaroměře spěchali v pondělí 4. února 2019 v 6:28 k vážnější dopravní nehodě dvou automobilů. Z havarovaného osobního vozu museli hasiči jednu osobu vyprostit a následně ji předali do péče záchranářů. 

K nehodě došlo na silnici č. II/307 v obci Choustníkovo Hradiště. Řidička osobního vozidla Škoda Fabia tu pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem, stavu vozovky a povětrnostním podmínkám. Následně dostala smyk a skončila v protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím nákladním vozidlem Iveco. Po srážce řidička utrpěla lehké zranění a do péče si ji převzali přivolaní záchranáři. Dechová zkouška na alkohol dopadla u obou řidičů negativně. Předběžná škoda na vozidlech je vyčíslena na 190 tisíc korun. Po provedeném šetření uložili dopravní policisté ženě pokutu v příkazním řízení za porušení zákona o provozu na pozemních komunikacích. 

Provoz na silnici byl na nezbytně nutnou dobu uzavřen. Následně jednotka odstranila následky nehody a komunikace byla po 7. hodině zprůjezdněna. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje, policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1006x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí