Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Jaroměřští hasiči zasahovali ve čtvrtek u dvou nehod na hlavním tahu do Hradce

Redakce / 7.09.2018, Jaroměřsko
Jaroměřští profesionální hasiči měli ve čtvrtek 6. září hodně napilno. Zasahovali u dvou dopravních nehod na I/33 a také u požáru ve Smiřicích.
 

Černožice – dopravní nehoda – 5:31 

Profesionální hasiči z Jaroměře vyjeli v brzkých ranních hodinách ke střetu osobního vozidla a motocyklu, ke kterému došlo na silnici I/33. Řidič skútru utrpěl zranění, se kterým byl odvezen zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Jeden jízdní pruh byl přibližně na půl hodinu neprázdný. Provoz byl v místě nehody řízen kyvadlově.    


Trotina – dopravní nehoda – 13:50 

Profesionální hasiči z Jaroměře byli odpoledne přivoláni k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která se stala na silnici I/33. Jedno z vozidel vyjelo mimo vozovku do příkopu. Zdravotnická záchranná služba odvezla dvě osoby na ošetření do nemocnice. Hasiči uklidili komunikaci a pomohli s naložením vozidel na odtah.  


Smiřice – požár 14:24 

Profesionální hasiči z Jaroměře a dobrovolní hasiči ze Smiřic byli přivoláni k požáru pařezu u břehu řeky do ulice K Zahrádkám.  Hasiči doutnající pařez dohasili. 

Zdroj: HZS královéhradeckého kraje

 

Související články
Nehoda osobního vozidla u Dolan
Kamion blokoval v Jaroměři průjezd na kruhovém objezdu
Zásahy jaroměřských hasičů během víkendu
Osobní vozidlo srazilo v Jaroměři chodce

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 371x
 
 
 
Zpět
24.01.2019 - Od 23. 1. 2019 do odvolání je vyhlášen na lůžkových odděleních jičínské nemocnice zákaz návštěv vzhledem k vývoji epidemiologické situace v jičínském regionu. Pro nemocnici v Novém Bydžově tento zákaz neplatí.
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.

Kalendář akcí