Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Místo častých dopravních nehod: Nové Kocbeře. V pondělí zde havarovaly dvě dodávky

Redakce / 4.09.2018, Kocbeře
Na silnici I/37 v části Nové Kocbeře (u odbočky na Kohoutov) havarovaly v pondělí po 16. hodině dvě dodávky. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolná jednotka z Hajnic, přítomna byla i sanitka, která zraněnou osobu odvezla do nemocnice v Trutnově.
 

FOTOGALERIE - Nehoda nad Kocbeří 3. srpna 2018

Hlavní tah Jaroměř - Trutnov byl kvůli provádění záchranných a likvidačních prací na nezbytně nutnou dobu uzavřen. K objížďce místa nehody nebylo možné kvůli rekonstrukci využít silnici do Kohoutova.

Hasiči provedli na havarovaných vozech protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin. Po došetření se podařilo částečně komunikaci zprůjezdnit - doprava byla v místě řízena kyvadlově. Po odklizení a vyčištění místa zásahu už plynulému provozu nic nebránilo. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
Foto: Kralovedvorsko.cz

 

Související články
Kamion sjel do příkopu mezi Výšinkou a Novými Kocbeřemi

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1752x
 
 
 
Zpět
24.01.2019 - Od 23. 1. 2019 do odvolání je vyhlášen na lůžkových odděleních jičínské nemocnice zákaz návštěv vzhledem k vývoji epidemiologické situace v jičínském regionu. Pro nemocnici v Novém Bydžově tento zákaz neplatí.
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.

Kalendář akcí