Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Místo častých dopravních nehod: Nové Kocbeře. V pondělí zde havarovaly dvě dodávky

Redakce / 4.09.2018, Kocbeře
Na silnici I/37 v části Nové Kocbeře (u odbočky na Kohoutov) havarovaly v pondělí po 16. hodině dvě dodávky. Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolná jednotka z Hajnic, přítomna byla i sanitka, která zraněnou osobu odvezla do nemocnice v Trutnově.
 

FOTOGALERIE - Nehoda nad Kocbeří 3. srpna 2018

Hlavní tah Jaroměř - Trutnov byl kvůli provádění záchranných a likvidačních prací na nezbytně nutnou dobu uzavřen. K objížďce místa nehody nebylo možné kvůli rekonstrukci využít silnici do Kohoutova.

Hasiči provedli na havarovaných vozech protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin. Po došetření se podařilo částečně komunikaci zprůjezdnit - doprava byla v místě řízena kyvadlově. Po odklizení a vyčištění místa zásahu už plynulému provozu nic nebránilo. 

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
Foto: Kralovedvorsko.cz

 

Související články
Kamion sjel do příkopu mezi Výšinkou a Novými Kocbeřemi

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2862x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí