Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Středeční zásahy dvorských hasičů se soustředily do Dvora Králové

Redakce / 30.05.2019, Dvůr Králové nad Labem
Královédvorští profesionální hasiči však v regionu zasahovali 4krát, z toho 3krát ve Dvoře Králové.
 
Královédvorští profesionální hasiči byli po 9. hodině ranní přivoláni k nehodě dvou osobních automobilů, která se stala v ulici Josefa Hory. Jedna zraněná osoba byla na místě ošetřena zdravotnickou záchrannou službou. Hasiči odpojili na vozidlech autobaterii a odstranili je z vozovky. Komunikaci poté jednotka uklidila.

Královédvorští profesionální hasiči o více než hodinu později (10:25) odstranili dopoledne spadlý strom ze silnice u Výšinky.Po poledni vyjeli k úklidu komunikace do ulice Štefánikova, kde došlo k úniku oleje z nákladního automobilu. Jednotka olej zasypala sorbentem. Na místo byly přivolány technické služby, které chodník a vozovku zametacím vozem uklidily.Jako technická pomoc asistovali večer ve Dvoře Králové zdravotnické záchranné službě s transportem pacienta z bytu v ulici Okružní do sanitky.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
 

Související články
V Bílé Třemešné smetl vlak osobní auto, železniční trať i silnice je uzavřena cca do 14 hod.
Vozidlo narazilo v Nových Lesích u Dvora Králové do svodidel

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 759x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí