')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Středeční zásahy dvorských hasičů se soustředily do Dvora Králové

Redakce / 30.05.2019, Dvůr Králové nad Labem
Královédvorští profesionální hasiči však v regionu zasahovali 4krát, z toho 3krát ve Dvoře Králové.
 
Královédvorští profesionální hasiči byli po 9. hodině ranní přivoláni k nehodě dvou osobních automobilů, která se stala v ulici Josefa Hory. Jedna zraněná osoba byla na místě ošetřena zdravotnickou záchrannou službou. Hasiči odpojili na vozidlech autobaterii a odstranili je z vozovky. Komunikaci poté jednotka uklidila.

Královédvorští profesionální hasiči o více než hodinu později (10:25) odstranili dopoledne spadlý strom ze silnice u Výšinky.Po poledni vyjeli k úklidu komunikace do ulice Štefánikova, kde došlo k úniku oleje z nákladního automobilu. Jednotka olej zasypala sorbentem. Na místo byly přivolány technické služby, které chodník a vozovku zametacím vozem uklidily.Jako technická pomoc asistovali večer ve Dvoře Králové zdravotnické záchranné službě s transportem pacienta z bytu v ulici Okružní do sanitky.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
 

Související články
V Bílé Třemešné smetl vlak osobní auto, železniční trať i silnice je uzavřena cca do 14 hod.
Vozidlo narazilo v Nových Lesích u Dvora Králové do svodidel

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 712x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí