Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Politika > Komunální volby 2018

Východočeši zvou k volbám

placená propagace

Redakce / 3.10.2018
Letošní volby do zastupitelstva začnou již tento pátek. Volební programy zúčastněných stran včetně toho našeho si jsou neobyčejně podobné. Doufám, že po jejich skončení budeme mít 21 zastupitelů, kterým jde o stejnou věc - tedy dlouhodobý rozvoj našeho města.
 

Mnohé problémy, které tradiční strany opakovaně slibují řešit, mají svůj původ v dobách dávno minulých a jsou stále otevřené. To je jeden z hlavních důvodů, proč se Východočeši uchází o místa ve vedení města. Chceme změnu. Chceme obyvatelům zprostředkovat informace, ke kterým se běžně nedostanou. Rádi bychom znali odpovědi na otázky: Proč se problém sportovního stadionu v Podharti neřešil v předchozích volebních obdobích? Proč se neiniciovala ani nepodporovala výstavba nových bytových jednotek či rodinných domů? Proč se nerozšiřuje nabídka kulturního vyžití a neřeší se absence multifunkčního kulturního sálu? Proč máme doposud opravené jen jedno náměstí ze čtyř v centru města?

Otázek máme mnoho, ale odpovědí málo. My, Východočeši, chceme být u řešení, až se budou tyto a další úkoly realizovat a chceme je posunout co nejrychleji ke zdárnému konci. Chceme být inspirací a příkladem pro naše sousední města - Hostinné, Vrchlabí a Trutnov, která se oproti nám bohužel v současné době rozvíjejí rychleji.

Dejme v nadcházejících volbách šanci změně. Východočeši jsou připraveni věnovat se všem bodům svého volebního programu a budou spolupracovat se všemi zastupiteli, kterým půjde o stejnou věc, a to bez ohledu na politickou příslušnost či osobní antipatie. Budeme Vám - občanům poskytovat průběžně informace o důvodech rozhodnutí zastupitelů a o tom, jak jsme hlasovali v každém konkrétním případě.

Náš volební program jste obdrželi do svých poštovních schránek. Pokud ne, je možné si ho vyzvednout v Optice Hrubá s.r.o. na náměstí TGM, nebo je k dispozici v přiložené galerii níže.
Další předvolební informace najdete na Facebooku Východočechů.

za Východočechy Ing. Vítězslav Šturma, DiS.

FOTOGALERIE - Pětka – nejen volební číslo Východočechů, ale i pět výzev

 

Související články
Pětka - nejen volební číslo Východočechů, ale i pět výzev

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 780x
 
 
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí