Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Rozvoj regionu

Nové propagační video z našeho regionu si nechala vyrobit MAS Královédvorsko. Nabízí peníze místním lidem na projekty

Redakce / 21.07.2017, Královédvorsko
Náš region - tedy město Dvůr Králové nad Labem a okolní obce sdružené do Místní akční skupiny (MAS) Královédvorsko mají "přiklepnuto" 51 610 000 korun evropských dotací. Více než padesát jedna milionu korun, které si tady na místě můžeme rozdělit zcela sami bez diktování úředníků z ministerstev. Záměr či projekt může do kanceláře MAS přinést skutečně úplně každý spolek, sdružení, obec, či soukromá firma!
 
Máte i vy nápad, který by našemu regionu pomohl? Hoďte jej ještě dnes na papír a zajděte zkonzultovat do kanceláře místní MAS. Lenka Křížová a Simona Tulachová vás provedou všemi potřebnými kroky, které jsou pro úspěšnou realizaci a finanční podporu z peněz MAS Královédvorsko potřeba! 

O tom, na jaký projekt se v regionu prostředky poskytnou, se v tomto případě nerozhoduje daleko na ministerstvech v Praze, ale rozhodneme si o nich sami zde v našem regionu. Stále se toho všeho může zúčastnit každý občan našeho regionu. 
Pojďme si dokázat, že neumíme jen na současný stav nadávat, ale také v případě příležitosti nefungující věci změnit a chybějící realizovat.

 

KontaktyBuďte včas a přesně informováni o všech výzvách, které nyní budou následovat. Podrobné informace najdete vždy nejdříve na www.maskd.cz, nebo dejte lajk facebookovým stránkám www.facebook.com/MASKralovedvorsko 

Kancelář:
MAS Královédvorsko náměstí Václava Hanky 828 (Kino Svět) Dvůr Králové nad Labem
PSČ: 544 01

Konzultační hodiny:
pondělí: 9,00 - 11,30 a 12,30 - 15,00
Ostatní dny po telefonické dohodě.

A pokud vy sami si netroufáte realizovat svoje nápady, šiřte informaci mezi své kamarády a známé! Je totiž potřeba, aby pro pro čerpání těchto prostředků vznikly co nejkvalitnější a smysluplné projekty. Byla by škoda peníze vracet pro nezájem místních lidí.

MAS Královédvorsko se proto rozhodla vytvořit videospot, který si klade za cíl seznámit s reálností dotací pro každého co největší množství lidí v regionu. Sdílejte video mezi vaše přátele. Ať se o této možnosti dozví ti správní lidé. Ti, kteří již dokázali, že umí hospodařit, pořádat akce, pomáhat lidem. Anebo ti, kteří se to rádi na základě nové možnosti naučí.


Nikdo přeci nechceme, abychom si za několik let museli říct, že se prostředky nepodařilo vyčerpat, nebo že se podpořili hlouposti, které region nikam neposunují a nikomu nepomáhají.
 

Související články
MAS Královédvorsko splnila kritéria ministerstva zěmědělství. Již jen jeden krok ji dělí od možnosti získat pro region až 55 milionů Kč
Neuvěřitelných 51 milionů korun evropských dotací je na příští roky potvrzeno pro Královédvorsko!
Značka Podkrkonoší - regionální produkt je pro výrobce důležitá. Podívejte se na video z certifikace nových žadatelů
Setkání podnikatelů a starostů obcí našeho regionu - podívejte se na videoreportáž
Související odkazy
MAS Královédvorsko
 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 255x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí