Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Farní charita také šije roušky pro občany města a rozváží lidem nákupy. Podívejte se na video o Farní charitě

Redakce / 19.03.2020
Farní charita Dvůr Králové nad Labem začala tento týden s výrobou roušek nejen pro potřebné, ale pro všechny občany Královédvorska, kteří o ně mají zájem. A zájem je veliký
 

FOTOGALERIE - Farní charita také šije roušky pro občany města

Roušky si můžete zdarma vyzvednout v naší sociálně terepeutické dílně Slunečnice v zadní části u Komenského ulice (viz plánek). Vždy po předchozí telefonické domluvě na čísle: 731 401 417.

"Je nám líto, že jsme nebyli vždy k zastižení, ale volalo Vás ve středu tolik, že nebylo v našich možnostech odpovědět všem. Prosíme o trpělivost a shovívavost. V případě potřeby pište sem do zpráv. Budeme odpovídat, jak to bude jen možné" 

"Distribuce ušitých roušek bude probíhat ve čtvrtek a pátek z výdejového okénka sociálně terapeutické dílny v Komenského ulici mezi 12:00-12:30 hod. Momentálně nemůže kapacitně zvládnout našití tak velkého množství roušek, o které jste ve středu projevili zájem. Proto prosím mějte trpělivost a pochopení, pokud se na Vás v těchto dnech nedostane. Budeme šít dále a budeme se snažit uspokojit zájem v co možná největší míře. Prosíme nechoďte do dílny mimo označenou dobu, abychom měli klid na šití. Děkujeme!"

Roušky je nutné po použití krátce vyvařit v hrnci (ne prát!), nechat volně uschnout a přežehlit. Roušku tak můžete používat opakovaně.

Věříme, že se nám tímto způsobem podaří přispět k ochraně zdraví našich spoluobčanů. Prosíme sdílejte dál mezi své blízké a známé. Děkujeme!

Farní charita nakupuje

Osamělým občanům Královédvorska nabízíme možnost zajištění nezbytných nákupů potravin, léků a drogerie na základě telefonické domluvy se sociálními pracovnicemi služby Osobní asistence 731 401 416 nebo 734 792 806.

Video o Farní charitě z loňského léta:

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 501x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.03.2020 - V Královéhradeckém kraji máme aktuálně stále 18 pozitivních případů onemocněním COVID-19. Provedeno vyšetření s podezřením na možnou nákazu koronavirem bylo u 206 osob.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.

Volná pracovní místa
Kompletace setů do nemocnic (Hartmann Chvalkovice)
brigáda i HPP 


Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)

Vedoucí odboru MěÚ (město Dvůr Králové n. L.)

Ergotrapeut/ka (VIVIDUS East)

Fyzioterapeut/ka (VIVIDUS East)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí