Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Pozvání na setkání svépomocné skupiny pro rodinné pečující v roce 2020

Redakce / 13.01.2020, Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
Setkání svépomocné skupiny pro rodinné příslušníky pečující o člověka s demencí jsou jednou z forem podpory v této náročné životní situaci. Královédvorská Diakonie nabízí v roce 2020 celkem 5 setkání.

FOTOGALERIE - Pozvání na setkání svépomocné skupiny pro rodinné pečující

Setkání nabízejí příjemné místo, kde mohou zájemci získat celou řadu informací o tom, jak pomáhat člověku s demencí, jak pečovat o něj i o sebe, dále mohou účastníci získat odpovědi na konkrétní otázky a zároveň jsou setkání bezpečným prostorem pro sdílení nelehkých zkušeností, které s sebou přináší život s člověkem postiženým demencí.

Svépomocnou skupinu vedou 2 zkušené pracovnice střediska Diakonie Dvůr Králové n. L., které mají nejrůznější informace z oblasti péče o člověka s demencí.

Termíny v roce 2020: 
  • 11. února
  • 14. dubna
  • 9. června
  • 8. září
  • 10. listopadu

Setkání probíhají vždy od 17:00 hod. ve společenské místnosti v sídle střediska Diakonie ČCE na adrese střediska: nábřeží Benešovo 1067, Dvůr Králové nad Labem). 
Obvykle trvají dvě hodiny

Pokud chcete setkání navštívit a ještě jste se ho neúčastnili, kontaktujte prosím sociální pracovnici střediska Diakonie ČCE Lenku Trochimovič na tel.: 499 621 094 nebo e-mailu trochimovic@diakoniedk.cz, která vám sdělí podrobnosti.

Lenka Trochimovič
Diakonie ČCE (DKnL)

Další články Diakonie ČCE (DKnL)

 
Vaše komentáře

Přečteno 911x
 
Hodnocení článku: