Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Výsledky kurzu háčkování putují na dětskou kliniku

Redakce, / 19.01.2023, Dvůr Králové nad Labem, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
Ve čtvrtek 12. ledna 2023 vyvrcholila další krásná a smysluplná aktivita obyvatelek domů s pečovatelskou službou návštěvou oddělení nedonošených dětí Dětské kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové.

FOTOGALERIE - Zaháčkovaní v listopadu


Pod vedením lektorky paní Milušky Fišerové (také obyvatelky domu s pečovatelskou službou) absolvovaly obyvatelky domů s pečovatelskou službou od listopadu do prosince pětitýdenní kurz háčkování. Háčkovaly potřebné věci pro nedonošené děti.

Při kurzu panovala dobrá nálada a ani občasný nezdar nikoho neodradil od práce a vše účastnice přijímaly s humorem. Závěrem všechny získaly certifikáty o absolvování kurzu. 

Výsledné snažení tohoto kurzu jsme 12. ledna osobně předaly Dětské klinice Fakultní nemocnice Hradec Králové. Sestřičky z oddělení nedonošených dětí nás ochotně po oddělení provedly.
Čepičky, botičky i chobotničky zde našly nový domov, a to nás těší.

Klára Šrámková

aktivizační pracovnice

Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 290x
 
Hodnocení článku:
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Kalendář akcí