Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Úřady

Městský úřad ve Vrchlabí se vrací do běžného režimu, ale...

Redakce / 17.04.2020
Od pondělí 20. dubna předpokládáme úřední hodiny a pracovní dobu pro veřejnost jako před vyhlášením nouzového stavu. V obou objektech budou pro vás ve vstupních vestibulech stojany s tekutou desinfekcí.
 

Přepážková pracoviště budou vybavena plexisklovými ochrannými přepážkami. Ve společných prostorech bude průběžně probíhat desinfekce interiérů, klik, zábradlí, výtahu apod. Zaměstnanci budou vybaveni rouškou s antibakteriální úpravou nebo nanofiltrem i rukavicemi pro příjem hotovosti.

Prosíme příchozí o dodržování dvoumetrových odstupů jak mezi sebou při čekání, tak i od zaměstnanců MěÚ.
Na registru vozidel bude pohyb osob v pondělí a ve středu koordinovat městský strážník.

Rád bych vám slovy tajemníka MěÚ Vrchlabí Ing. Pavla Řeháka zdůraznil, že situaci s pandemickou nákazou nezlehčujeme, rádi bychom zkombinovali opatrnost a zodpovědnost se zdravým rozumem. Život se nezastavil a nezastaví, musíme se přizpůsobit tomu, co nám vložil do cesty.

Proto i vás pěkně prosíme o dodržování pravidel bezpečného kontaktu.
Děkuji vám všem v tomto smyslu za spolupráci.


starosta města 
Jan Sobotka

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 145x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí