')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport

Extrémní překážkové závody Gladiátor race budou tento víkend opět v Jaroměři-Josefově!

Redakce / 26.08.2019, Jaroměř - Jaroměřsko
Už pátou sezonu se do pevnostního města Josefov vrací seriál extrémních překážkových závodů GLADIATOR RACE. Organizátoři si toto místo oblíbili pro jeho úžasné GENIUS LOCI i pro skvělou součinnost s místními institucemi a spolky, které závodu pomáhají jak jen je to v jejich silách.
 
V roce 2019 se gladiátoři v Josefově představí již podruhé. První závod zde proběhl již v druhém únorovém víkendu - WINTER GLADIATOR RACE. Letní varianta závodu zavede závodníky opět do podzemních chodeb, na půdy, do řeky Metuje i do vybydlených částí města. Připraveno bude 35 překážek na cca 8mi kilometrech.  

Podívejte se na krásné finální video z loňského roku:

Závody začínají již v pátek 30.8. nočním závodem, do kterého nastoupí cca 350 závodníků, bude na ně čekat cca 3,5 km za svitu čelovek. V sobotu 31.8. se na start postaví cca 800 závodníků v hlavním závodě. Neděle 1.9. potom bude od dopoledne patřit malým gladiátorů, kterých bude více než 600. Děti závodí na originálních překážkách stejných jako pro dospělé, pouze poupravených pro snadnější zdolávání. Po nich se představí ještě cca 500 dospělých v hlavním závodě. 

Připravený bude bohatý doprovodný program jak pro závodníky, tak pro diváky, kteří se přijedou na závod podívat. Zvána je široká veřejnost! 

Registrace v kategorii dospělých do závodu budou otevřeny do pondělí 26.8.2019 22:00 dětské online registrace budou otevřeny až do středy 28.8.2019. Registrace na místě budou možné ve všech kategoriích.

Veškeré informace k závodu najdete na www.gladiatorrace.cz

FOTOGALERIE - Gladiator race Josefov 2018

FOTOGALERIE - Gladiátor kids Královédvorští Sokolíci a další sportovci

FOTOGALERIE - Gladiator race tema Fitness klub Slovany trenéra Radka Jaroše

FOTOGALERIE - Gladiátor race team okolo Hany Marklové

 

Související články
Gladiátoři se utkají v pevnosti Josefov v závodě Inov-8 GLADIATOR RACE
Lucie Sýkorová na třetím místě v Night Gladiator Race v Josefově!
Po úspěchu Gladiator race v pevnosti Josefov přicházejí organizátoři se zimní variantou tohoto sportovního klání bez hranic!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1136x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí