Vyhledej
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Výsledky, fotky a video ze závodů Na kole Schulzovými sady plus časy cyklotréninků pro děti

Redakce / 26.09.2022
Po několika chladných dnech, kdy už všichni pomalu kola odkládali, se konal o týden posunutý druhý závod Na kole Schulzovými sady 2022. A chladné počasí a deštivý začátek závodu se možná podepsal na trochu menší účasti. Přesto je účast 90 dětí skvělá.
Začalo se od nejstarších, kde čerstvě zmoklá, trochu bahnitá a kluzká trať některé z nich prověřila. Jak se věkové kategorie přibližovaly k těm mladším, závodníků přibývalo. Opět největší zájem byl u těch nejmladších. Každý závodník si po dojezdu vyzvedl jako odměnu čokoládu Carla a k tomu ještě věcnou cenu dle výběru. Protože panovalo chladné počasí proběhlo vyhlášení nejlepších nadvakrát. A úplně na závěr byla očekávaná tombola o hodnotné ceny, které mohl vyhrát každý, kdo vydržel až do konce. Výsledky všech kategorií jsou k dispozici zde. Fotografie ze závodu od Lucky Blažkové a fotky z vyhlášení jsou v galerii tady  Níže v galerii portálu jsou starší děti, které zase chybí v galerii Lucky :-)

Za podporu na těchto závodech děkujeme především těmto firmám a jednotlivcům, bez kterých by závod v takové míře nemohl být uspořádán: firma Kupkolo.cz, která obstarala ceny pro vítěze a do tomboly, výrobce čokolády Carlamediální podporu a propagaci obstaral především portál Královédvorsko.cz, finanční podpora od města Dvůr Králové nad Labempomoc přišla od Skiservis Patrik Hroneš. Poděkování patří i Lucii Blažkové a Janu Holanovi za nafocení celého závodu, Petru Novotnému za moderování a všem dalším členům oddílu i dobrovolným pomocníkům… 


Cyklotréninky dětí ve Dvoře Králové nad Labem


CYKLOKROUŽEK
Pro děti od cca sedmi do 13 let ve Dvoře Králové funguje CYKLOKROUŽEK. Letos se tréninky cyklokoužku konají vždy v Pondělí od 16:30 do 18 hodin. Děti se učí základy cyklistiky a jezdí na malé výlety po okolí. Základem je hra a zábava. Na konci tréninku se děti věnují i krátkému cvičení na workoutu, aby získali trochu síly a mrštnosti. 
Informace o cyklokroužku najdete na FB STRÁNCE. Trenéři: Jan Holan, Zdenda Hora, Renata Vávrová. Přihášky jsou možné mateřské stránce cyklokroužků (pozor zatím tam je loňský termín, kdy se jezdilo v úterý)
kontakt: Jan Holan, 732 521 835, janholan2013@gmail.com

CYKLOKLUB CARLA.KUPKOLO.CZ
Závodníci z oddílu se rozhodli vést i plnohodnotné tréninky pro děti z oddílu. Tréninky povede zejména Luděk Novotný, ale budou pomáhat i další členové oddílů - Aneta Khýrová, Radek Marek a Jirka Voňka. Srazy ke tréninku jsou vždy ve čtvrtek v 17 hodin u nemocnice a tréninky budou nejen na místních trailech ale obecně v lesích okolo města.
Tyto tréninky jsou určené pro opravdu zkušené cyklisty, kteří to s kolem myslí vážně a rádi by i závodili. Zájemci nejdříve zavolejte na kontakt: Luděk Novotný 605 707 423, e-mail: carlakupkolo@gmail.com

Video ze závodu:

FOTOGALERIE - Výsledky, fotky a video ze závodů Na kole Schulzovými sady plus časy cyklotréninků pro děti

 
Vaše komentáře

Přečteno 823x
 
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.
12.04.2024 - od 6. dubna 2024 se změnily ordinační hodiny lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v nemocnici v Trutnově – o víkendech a svátcích budete moct navštívit LPS od 8 do 18 hod. Dětská pohotovost zůstává o víkendech a svátcích nezměněna od 8 do 20 hod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí
21.05.2024 17:00 - 25.06.2024 18:00
Polština nejen na cesty
14.06.2024 17:00 - 16.06.2024 20:00
RYBÁŘI V PASÁŽI - Sladkovodní ryby
14.06.2024 20:00 - 16.06.2024 02:00
MTBO Ztracené kobylky