Královédvorsko > Sport > florbal

Florbal 11. kolo Divize C: Dvůr Králové x Náchod B

Redakce, / 16.11.2023, Dvůr Králové nad Labem, florbaldknl.kralovedvorsko.cz
V sobotu pokračuje 11. kolem florbalová Divize C. Od 18:30 přivítají domácí Sokolové lídra soutěže, rezervu nedalekého Náchoda.

FOTOGALERIE - Florbal 11. kolo Divize C: Dvůr Králové x Náchod B

Dvoráky nečeká nic lehkého. Béčko Náchoda je totiž na špičce ligy, když kromě jedné prohry a jedné prohry v prodloužení všechny zápasy vyhrálo.
Ani Sokolové si nevedou špatně. Jsou pouhý bod za třetí Spartou U23, která má ale o zápas navíc. Právě Sparta Praha U23 přerušila Dvorákům v minulém kole pětizápasovou sérii vítězství. Kolaps Sokolů v posledních minutách totiž dokonale využila, vstřelila hned 4 branky a zvítězila 8:7.

Dvůr Králové je jednoznačně nejnavštěvovanějším týmem Divize C. Přijďte i tuto sobotu vytvořit parádní atmosféru a pomoct tak klukům v derby porazit regionálního rivala!

Sobota 18. 11 2023., od 18:30 hod.,
Místo: hala Strž, Dvůr Králové nad Labem