Královédvorsko > Sport > hokej

Celkem 11 gólů padlo v hokejovém souboji Nové Paky a HC Rodos

Redakce / 5.12.2016, Dvůr Králové nad Labem
Mimořádně kvalitní podívanou přineslo nedělní utkání mezi HC Rodos a předposlední Novou Pakou. Strhující zápas jsme nakonec vyhráli 7:4, ale hosté posílení o druholigové hráče Vrchlabí a Trutnova předvedli výkon, který neodpovídá jejich postavení v tabulce. Vítězný gól vstřelil ve třetí třetině Tomáš Veselý, druhý dvougólový večer v řadě prožil kapitán Jakub Luštinec. Důležitým příspěvkem se prezentoval třetí útok.

FOTOGALERIE - Celkem 11 gólů padlo v souboji Nové Paky a HC Rodos

Od prvních minut se hrálo ve vysokém tempu. Začátek nám vyšel ideálně. Už ve 4. minutě potvrdil formu Jakub Luštinec, když chytře zakončil akci dva na jednoho bekhendovou střelou. Vyrovnat mohl na druhé straně rychlík Hric, Josef Čáp byl pozorný. Dvorský kapitán byl i u druhé branky. Při přesilovce na modré odlákal bránícího hráče, uvolnil Dana Filipa, který z mezikruží poslal puk do horního růžku branky – 2:0.