Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport

Hřebeček Samuel - nový přírůstek letošního jara. Podívejte se na krásné fotografie

Redakce / 3.04.2020, Zálesí - Doubravice
V rodinné stáji na Zálesí nedaleko Dvora Králové nad Labem se 25.3.2020 narodil hřebeček Samuel. Matkou je klisna Sunita, která se ještě před dvěma lety úspěšně účastnila parkurových závodů.
 
V rodinné stáji na Zálesí nedaleko Dvora Králové nad Labem se 25.3.2020 narodil hřebeček Samuel. Matkou je klisna Sunita, která se ještě před dvěma lety úspěšně účastnila parkurových závodů, Otcem je plemenný hřebec Cyril, který přímo v této stáji působí a má tu již řadu svých potomků. Hřebeček se má čile k světu a dělá jen samou radost.

Se všemi svěřenci stáje se určitě můžete potkat na některém z parkurových závodů, které zde často pořádají a snad budou pořádat i nadále :-)

Ilona Sedláčková
Foto: Vanda Trkanová
web stáje

FOTOGALERIE - Hřebeček Samuel

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 448x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí