Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > karate

Karate - Mistrovství VčSKe seniorů, Pohár VčSKe mládeže

Redakce, Petr Kocmánek / 3.03.2010
Sportovní hala Střední školy ochrany osob a majetku v Malých Svatoňovicích hostila v sobotu 27. února karatisty z královéhradeckého a pardubického kraje, kteří přijeli bojovat o cenné kovy a o postupová místa na březnové Mistrovství ČR seniorů.
 

Soutěž byla zahájena kategoriemi dětí a mládeže, kde měl královédvorský oddíl největší zastoupení a tak se očekával zisk medailí. V kata starších žáků Matěj Kopecký vítězně postupoval pavoukem až do finále, ve kterém si poradil s ústeckoorlickým Tesařem a zaslouženě si převzal zlatou medaili. Mezi dorostenkami vybojovala stříbrnou medaili Simona Šedivá, když ve finále podlehla své rivalce Jandové. Nikola Glosová absolvovala po ˝ roční přestávce zaviněné zraněním svou první soutěž a mezi juniorkami získala bronz.

Poté přišla na řadu soutěž v kumite, kdy Matěj Kopecký ve finále porazil podruhé stejného soupeře a získal tak svou druhou zlatou medaili. Zlatou medaili vybojoval v nejtěžší váhové kategorii starších žáků Luděk Hrnčíř, stříbro přidala Michaela Glosová ve starších žákyních do 50kg. Mezi dorostenkami nad 54kg si odvezla druhou medaili Simona Šedivá, tentokráte však zlatou, když ve finále oplatila Jandové porážku z kata. Rovněž v dorostenkách, ale do 54kg, vybojovala zlato Kristýna Drápalíková. Michal Osifčin přidal stříbrnou medaili v dorostu do 57kg.

Po ukončení mládežnických kategorií přišli na řadu senioři, kteří bojovali kromě medailí i o přímý postup na nadcházející Mistrovství ČR. Nikola Glosová využila možnost startovat ve vyšší kategorii, kde získala stříbrnou medaili v soutěži kata. Bronz přidal Josef Sýkora v kategorii bez rozdílu hmotností, když ve své váhové kategorii se mu nedařilo a skončil těsně na 4. místě.

 

 

 
 
Přečteno 23x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí