Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > lyžování

Krakonošova 12 v běžeckém lyžování - součástí videa ze závodu je i malý rozhovor s trenérem Josefem Lábusem

Redakce / 17.02.2019, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
V sobotu 16. února se v Trutnově na Dvoračce konaly tradiční běžkařské závody Krakonošova dvanáctka pro všechny dětské kategorie. Závody byly součástí poháru Královéhradeckého kraje a jako Krajský přebor Královéhradeckého kraje.
 
Olfincar ski teamOddíl trénuje vždy v pondělí, ve středu a v sobotu. Když to jde, tak na lyžích nad Trutnovem mezi paradráhou, kopcem Houska a loukách okolo, nebo na Dvoračce, kde se konaly i tyto závody. V sobotu se občas jezdí na Černou horu, kde si členové oddílu mohou před sezonou koupit levnou permanentku pro běžkaře. Tréninky bývají také v tělocvičně Základní školy Komenského. V oddíle vám před sezonou také mohou zapůjčit kompletní běžkařskou výbavu. Oddíl pořádá také 2x ročně soustředění  STRÁNKY ODDÍLU.
Podívejte se na video ze závodu. Součástí videa je i rozhovor s trutnovským trenérem Josefem Lábusem, který trénuje děti již 43 roků a mezi jehož svěřence patřila i Eva Vrabcová Nývltová.

Výsledky závodu, kterého se zúčastnilo více, než 200 závodníků, k článku doplníme ihned, jakmile budou zveřejněny. 

Související články
Děti a běžky

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1444x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí