Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Zhodnocení prosincového turnaje v kuželkách

Redakce, / 11.01.2019, Dvůr Králové nad Labem
V prosinci před svátky pořádal kuželkářský klub ve Dvoře Králové nad Labem tradiční turnaj s názvem “Memoriál Jaroslava Dědka”. V turnaji si zahrálo bezmála 50 hráčů z různých měst Královéhradeckého kraje.
 
I když se turnaje v kategorii registrovaných hráčů zúčastnilo velké procento domácích hráčů, obsadili první příčky přespolní hráči z Náchoda a Hradce Králové. Nejlepšího výkonu v této kategorii a zároveň v celém turnaji dosáhl David Stára z náchodského SKK, který srazil celkem 478 kuželek, což je kvalitní výkon. Nejlepším hráčem Dvora Králové se stal Petr Janeček, který se umístil na 4. místě.
V kategorii neregistrovaných hráčů byla účast Dvoráků ještě početnější. Přesto hráči z řad veřejnosti nedokázali najít odpověď na skvělé výkony hráčů z Hořic, kteří hrají v neregistrované lize za Tespo Hořice a kteří pobrali všechny nejvyšší příčky v této kategorii. Vítězem této kategorie se stal Václav Procházka s počtem 465 sražených kuželek.
Kompletní výsledky turnaje jsou ke stažení ze stránek klubu.
 
Jan Janeček
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 468x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí