Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > tanec

Medailová víkendová úroda taneční skupiny Angeles Dance Group

Redakce / 4.05.2017
O prodlouženém čarodějnickém víkendu jsme měli velmi napilno - protancovali jsme na soutěžích všechny 3 dny. V sobotu jsme jeli na zemské kolo soutěže Czech Dance Organization kategorií dětí a juniorů. Jelo se vlakem, a už to bylo pro všechny vzrůšo. Všechno dobře dopadlo, nikoho jsme nikde nezapomněli a přivezli jsme navíc dvě zlaté medaile. Ani výlety v dalších dvou dnech nebyly zbytečné.

V neděli se brzo ráno vyráželo do Chrudimi na zemské kole soutěže Czech Dance Tour dětské a hlavní věkové kategorie. Naše hlavňačky vybojovaly zlato a děti stříbro se show a bronz v pom pomech.

Ani ve svátek nebyl klid a pondělí ráno na prvního máje vyrážel autobus s juniorkami znovu do Chrudimi na CDT. Se svými skladbami v show a pom pomech získaly dvě stříbrné medaile.

Tento víkend bude opět nabitý a doufáme, že se zase budeme mít čím pochlubit.

Eva Žižková

Související články
Fotogalerie a video z galapředstavení Angeles dance group
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 247x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí