Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > tanec

Tanečníci z Attitude zvládli nabitý víkend na jedničku

Redakce / 27.05.2019, Dvůr Králové nad Labem
V pátek 24. května jsme pořádali již 8. ročník DIVADELNĚ TANEČNÍ SHOW, tentokrát s názvem "Moderní pohádka" v Hankově domě. V sobotu jsme si pak byli zatančit v Praze na Mistrovství České republiky.
 

FOTOGALERIE - Tanečníci z Attitude zvládly nabitý víkend na jedničku

Divadelně taneční show

Moderní pohádka o tom, jak si babička na svůj iPhone stáhla aplikaci „kouzelné zrcadlo“ a přála si změnit se v mladici. Ovšem netrvalo dlouho a chtěla být zase tou správnou babičkou, která vaří svíčkovou, luští křížovky, je moudrá a vypráví své vnučce pohádky. To ovšem mobilní aplikace neuměla, tak ji vnučka na pomoc zavolala Harryho Pottera, kterému se ale moc nedařilo. Naštěstí však při rybaření chytil zlatou rybku a ta mu splnila přání, aby se babička změnila zpět 😊.

Dopoledne jsme odehráli 2 představení pro děti z mateřských a základních škol, navečer pro rodinné příslušníky, přátele a naše příznivce. Všichni vytvořili krásnou atmosféru a za to moc děkujeme :).
Na parketu se vystřídali tanečníci od 4 let až po skupinku rodičů. Diváci shlédli všechny naše soutěžní choreografie ve stylech hip hop, street dance show, contemporary. Nechyběl však ani break dance a pole dance.

Tímto vystoupením náš taneční víkend pouze začal a v sobotu jsme se zúčastnili Mistrovství České republiky v Praze. 

Mistrovství ČR

I když jsme postup na Mistrovství ČR již v minulosti získali, až letos jsme toho využili a jeli si zasoutěžit. I když hip hop patří k nejvíce nabytým stylům, co se týká množství skupin a tanečníků, tak jsme si vytančili krásné 5. místo s naší skupinkou BABY a jejich Mravenci na tahu a 7. místo patří dětem s choreografií Dalekohledem. I přes to, že nám nezacinkala medaile na krku, Attituďáci bezpochyby předvedli super výkon a těšíme se, až zamakáme v následujícím tanečním roce :).

Děkujeme za finanční podporu Městu Dvůr Králové nad Labem a Královehradeckému kraji, za pomoc všem maminkám a tatínkům, kteří nám pomáhají s nejrůznějšími organizačními záležitostmi a v neposlední řadě našim fanouškům 😊.

Lucie Sýkorová
 

Související články
TS Attitude DKnL na Dvorské Jedničce 2019
TS ATTITUDE DKnL postupuje na Mistrovství ČR
Letní příměstské tábory s TS Attitude DKnL 2019

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 680x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí