')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > tanec

Tanečníci z Attitude zvládli nabitý víkend na jedničku

Redakce / 27.05.2019, Dvůr Králové nad Labem
V pátek 24. května jsme pořádali již 8. ročník DIVADELNĚ TANEČNÍ SHOW, tentokrát s názvem "Moderní pohádka" v Hankově domě. V sobotu jsme si pak byli zatančit v Praze na Mistrovství České republiky.
 

FOTOGALERIE - Tanečníci z Attitude zvládly nabitý víkend na jedničku

Divadelně taneční show

Moderní pohádka o tom, jak si babička na svůj iPhone stáhla aplikaci „kouzelné zrcadlo“ a přála si změnit se v mladici. Ovšem netrvalo dlouho a chtěla být zase tou správnou babičkou, která vaří svíčkovou, luští křížovky, je moudrá a vypráví své vnučce pohádky. To ovšem mobilní aplikace neuměla, tak ji vnučka na pomoc zavolala Harryho Pottera, kterému se ale moc nedařilo. Naštěstí však při rybaření chytil zlatou rybku a ta mu splnila přání, aby se babička změnila zpět 😊.

Dopoledne jsme odehráli 2 představení pro děti z mateřských a základních škol, navečer pro rodinné příslušníky, přátele a naše příznivce. Všichni vytvořili krásnou atmosféru a za to moc děkujeme :).
Na parketu se vystřídali tanečníci od 4 let až po skupinku rodičů. Diváci shlédli všechny naše soutěžní choreografie ve stylech hip hop, street dance show, contemporary. Nechyběl však ani break dance a pole dance.

Tímto vystoupením náš taneční víkend pouze začal a v sobotu jsme se zúčastnili Mistrovství České republiky v Praze. 

Mistrovství ČR

I když jsme postup na Mistrovství ČR již v minulosti získali, až letos jsme toho využili a jeli si zasoutěžit. I když hip hop patří k nejvíce nabytým stylům, co se týká množství skupin a tanečníků, tak jsme si vytančili krásné 5. místo s naší skupinkou BABY a jejich Mravenci na tahu a 7. místo patří dětem s choreografií Dalekohledem. I přes to, že nám nezacinkala medaile na krku, Attituďáci bezpochyby předvedli super výkon a těšíme se, až zamakáme v následujícím tanečním roce :).

Děkujeme za finanční podporu Městu Dvůr Králové nad Labem a Královehradeckému kraji, za pomoc všem maminkám a tatínkům, kteří nám pomáhají s nejrůznějšími organizačními záležitostmi a v neposlední řadě našim fanouškům 😊.

Lucie Sýkorová
 

Související články
TS Attitude DKnL na Dvorské Jedničce 2019
TS ATTITUDE DKnL postupuje na Mistrovství ČR
Letní příměstské tábory s TS Attitude DKnL 2019

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 987x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)

Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí