Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tanec

Víkendové překvapení Angeles Dance Group - opět na bedně!

Redakce, / 11.05.2017, Dvůr Králové nad Labem
Tento víkend byl pro nás opět plný tance. V sobotu vyrazily juniorky do Chrudimi na mistrovství Čech v rámci turné Taneční skupina roku. Vystupovaly se skladbami Pyšný jako páv v pom pom dance a Štíři v show art. S pom pomy se umístily na výborném druhém místě a Štíři ve velké konkurenci obsadili nepopulární bramborovou medaili.
V neděli 7. 5. jsme vyjížděli velmi brzo ráno směr Chomutov, kde se konalo Mistrovství Čech v rámci turné Czech Dance Masters. Zde vystupovaly všechny věkové kategorie se skladbami show art. Spojili jsme se ještě s tanečnicemi s Trutnova, které také jely vystupovat, a tak jsme byli celkem velká výprava. 

První vystupovali naši nejmenší se skladbou Pidilidi. Většina z nich byla na takovéto akci poprvé a to se i odrazilo na jejich vystoupení. I tak je to velmi krásné deváté místo. 
Děti se svou skladbou Mňam získali postupové šesté místo, byly zklamané, ale holky na férovku, ostatní byli lepší, a to hlavně svým výrazem. 

Po této ledové sprše si trenérky už trochu zoufaly a hecovaly juniorky, jak se dalo. Ty nastoupily se skladbou Štíři a daly do toho opravdu všechno. Celkem bylo osm skladeb a jen šest postupových míst. Vyhlašování bylo nervy deroucí, a když byl moderátor již u vyhlašování čtvrtého místa a pořád ještě nebylo ADG, tak bylo jasné, že jsme na bedně a to byla fantazie! 
Nakonec z toho bylo úžasné druhé místo. Holky obrovská gratulace. Ve večerním programu nás reprezentovaly „hlavňačky“ se skladbou Kamufláž a hurá zase bedna - třetí místo. Holky super. 

A abychom nezapomněli, tak naše spřátelená trutnovská skupina získala také krásné třetí místo v kategorii hobby art.

Eva Žižková

Související články
Fotogalerie a video z galapředstavení Angeles dance group
Vaše komentáře

Přečteno 1368x
 
Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí
21.05.2024 17:00 - 25.06.2024 18:00
Polština nejen na cesty
14.06.2024 17:00 - 16.06.2024 20:00
RYBÁŘI V PASÁŽI - Sladkovodní ryby
14.06.2024 20:00 - 16.06.2024 02:00
MTBO Ztracené kobylky