Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tenis

Tenisový JUTA CUP 2021 zná vítěze

Redakce / 30.07.2021, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
Letošní ročník A turnaje dospělých byl v úterý 28. července ukončen finálovými zápasy. Celkem 48 mužů a 51 žen nastoupilo do dvouher nebo čtyřher hlavní soutěže. K vidění bylo za 5 hracích dní včetně páteční mužské kvalifikace přes 150 zápasů.

FOTOGALERIE - TENISOVÝ JUTA CUP ZNÁ VÍTĚZE!!

Vítězem dvouhry mužů se stal Matyáš Černý ze Severočeská tenisová o.s., který ve finále zvítězil poměrem 7:5, 5:7 a 6:1 nad Adamem Kozlerem z TK Slavia Plzeň.

Vítězkou dvouhry žen se stala Markéta Petruželová z LTK Liberec po výsledku 2:6, 6:4 a 6:4 nad Nelly Kněžkovou z TK Sparta Praha.

Po finalovém výsledku 6:4 6:2 se vítězi čtyřhry stali Petr Hájek (TK Prostějov) a Štěpán Holiš (TK Na Dolině o.s.), kteří zvítězili nad Jiřím Jeníčkem (TJ Spoje Praha) a Davidem Kovaříkem (TK Prostějov).

Patricie Kubíková (TK Sparta Praha) a Adéla Kroisová (TK Eden HK) v bitvě o titul zvítězili 6:2, 4:6 a 11:9 nad dvojicí Kristýna Hrabalová (TC Bajda Kroměříž) a Rozálie Dohnalová (TK Přerov).

Z rodáků z našeho města se do čtvrtfinále dvouhry dostal Štěpán Baum, který ale tento zápas musel skrečovat pro bolesti zad.

Alespoň jedno vítězství si v hlavní soutěži připsal Daniel Pátý, Dominik Knutson, Mikuláš Holub a Floortje Chrisstoffels, ve čtyřhře jednou zvítězil Daniel Pátý, Adam Nápravník, Michal Vágner a Štěpán Baum.


Výsledky muži hlavní soutěž 

Výsledky muži kvalifikace

Výsledky ženy hlavní soutěž

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu letošního JUTA CUP!

Výbor TCDK

Další články Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK)

 
Vaše komentáře

Přečteno 767x