Vyhledej
Královédvorsko > Sport

V pondělí 19. listopadu 2018 od 16:00 proběhne ve Dvoře Králové veřejné projednávání plánu rozvoje sportu

Redakce / 17.11.2018, Dvůr Králové nad Labem
Vedení města Dvůr Králové zve občany na veřejné projednávání Strategického plánu rozvoje sportu pro město Dvůr Králové nad Labem do městského muzea. Zajímá vás, jaké sporty jsou nejprovozovanější? Které oddíly se starají o nejvíce dětí? Kam by měla jít podpora města v následujících letech? Tak to byste si měli plán přečíst a na jednání byste neměli chybět.
 
Jednání se uskuteční 19. listopadu 2018 od 16:00 hod. v sále Špýcharu městského muzea. 

Na dokument se můžete podívat zde: ikona souboruStrategický plán rozvoje sportu pro město Dvůr Králové nad Labem 2019–2026
Připomínky k dokumentu posílejte před projednáváním na adresu: zivrova.petra@mudk.cz

Jan Holan
Zdroj: mudk.cz


FOTOGALERIE - V pondělí 19. listopadu 2018 od 16:00 proběhne v městském muzeu veřejné projednávání plánu rozvoje sportu

FOTOGALERIE - Strategie rozvoje sportu - několik tabulek z analytické části dokumentu

 

 

 
Vaše komentáře
Zajímavá čísla19.11.2018 09:27, Reagovat
Nejzajímavější je, co peněz se dává třeba na hokej, když hokej a bruslení podle těchto čísel provozuje jen pár lidí. Kdežto třeba do Sokola chodí spousta lidí. To je vidět třeba na cvičení s dětmi. Na cvičení pro malé děti ve středu je i 30 dětí najednou s rodiči, takže je tam i přes 60 lidí, kteří se v tělocvičně div nepodupou. Jenže rozdělit to už nejde, protože v tělocvičně je odpoledne plno :-(
Stejně tak s podporou cyklostezek. Pokud se pár postaví, jsou to paskvily, po kterých se nedá jezdit (viz ta po Benešově nábřeží, kde při cestě směrem k ZOO neodbočíte do bočních ulic, v protisměru zase najednou končí, po chvíli začíná atp. Cyklisté nejspíše doplácejí na to, že často nejsou nikde registrovaní, jako musí být třeba právě ti tenisté.

Zajímavé by bylo srovnání, kolik dotací jde kterým sportům v porovnání s čísly, kolik lidí se o ně zajímá. Myslím, že bezkonkurenčně by vyhrála turistika, s těsným závěsem Sokola.

Stejně tak se podívejte na dětská hřiště v okolních obcích a u nás, často najdete v obci s pár sty obyvateli daleko lepší hřiště, než je u nás ve Dvoře... Asi kdyby se děti registrovali, byly by lépe slyšet.
 
 
Přečteno 995x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí