Vyhledej
Královédvorsko > Sport > volejbal

Volejbalový klub Dvůr Králové neztratil proti Modřanům ani bod!

Výsledky utkání VK DK – Volejbal Modřany

Redakce, / 19.11.2018, Dvůr Králové nad Labem
Po minulém nevydařeném výletě do Turnova jsme si chtěli spravit chuť na v té době předposledních Modřanech. Krom naší legendy Michala Hůlka jsme byli v plné sestavě a natěšení porvat se o všech 6 bodů. Zápas se však konal v náhradní hale a všichni jsme trochu bojovali s oslňujícím sluníčkem.
 

FOTOGALERIE - Volejbalový klub Dvůr Králové

VK Dvůr Králové n. L. – Volejbal Modřany 3:0 (21, 31, 21)

Sestava

Tomáš Bäumelt (C), Vít Bäumelt, Jaroslav Seifrt, Radan Černý, Dušan Chaloupka Jan Bárta, Jan Jakubec, Unobold Ganbaatar, Martin Chráska, Sebastian Hájek, Vít Lukáš (L)

Modřany přijely v hojném počtu a měli spoustu mladých hráčů. První set začal pěkně zostra, hned po úvodním servisu soupeře dostal nahrávku na střed Dušan Chaloupka a zhruba metr nad sítí udeřil balón kousek za deblovou čáru a naznačil soupeři, že dnes ho jen tak někdo středem nezastaví. Po tomto budíčku set pokračoval vyrovnaně, oba týmy skvěle ztrátovaly a točení bylo velmi rychlé. Bohužel jsme dělali hodně chyb na podání, ale zase jsme dobře bránili a útočili. V koncovce se nám zadařilo lépe než soupeři a první set jsme tak úspěšně zvládli. Druhá sada měla velmi podobný průběh, ale soupeř začal hrát pečlivěji a dělat méně chyb, což se projevilo na dlouhé a vypjaté koncovce. V té jsme chvíli tahali za kratší konec my a chvíli oni. Po několika odvrácených setbolech soupeře v řadě přišel obrat, v dramatické nervy drásající koncovce jsme projevili větší psychickou odolnost a vůli po vítězství a vyhráli druhý set v poměru 33:31. Třetí set jsme konečně začali lépe podávat, Jaroslav Seifrt se do toho při skákaném servisu konečně pořádně opřel a třetí set jsme celkově zvládli na jedničku.

VK Dvůr Králové n. L. – Volejbal Modřany 3:1 (-24,26,20,20)

Po lehkém obědě U Hlaváčků jsme do druhého zápasu nastoupili v trochu obměněné sestavě: na postu univerzála nastoupil Sebastian Hájek a koučovat dorazil náš klubový předseda Zdeněk Havel. První sada byla zase velmi vyrovnaná, bohužel však koncovku zvládli lépe Modřany. Kouč si vzal slovo a přidal několik cenných rad o tom, jak stačí hrát pečlivě a především to, co každý umí. Dodal nám odvahy a vrhli jsme se do dalších setů s mnohem větší bojovností a dělali méně chyb. Druhý set protihráči ještě chvílemi vzdorovali, ale třetí a čtvrtý set jsme měli plně ve své režii. Ve čtvrtém setu na postu smečaře Jardu Seifrta výborně zastoupil Martin Chráska, který se šetřil na nedělní výpomoc Červenému Kostelci.

Všech 6 bodů si tak nakonec necháváme ve Dvoře

Na závěr bychom vás rádi pozvali na další domácí zápas 8. prosince 2018 proti týmu z Havlíčkova Brodu, tentokrát již v domácí hale ve Strži i s občerstvením.

Jan Jakubec
 

Související články
Volejbalisté VK Dvůr Králové vás zvou na domácí zápasy, ale také na Hawaiskou párty :-)
Premiéra na domácí palubovce v krajském derby s TJ Slavia Hradec Králové

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 838x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Technik PC / periférií (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí