Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tanec

Taneční skupina Attitude strávila úžasný týden na soustředění v Chorvatsku

Redakce, / 26.07.2023, Dvůr Králové nad Labem, attitude.kralovedvorsko.cz
Lektorky a pomocnice z Taneční skupiny Attitude si užily nezapomenutelný týden na soustředění v krásném Chorvatsku. Toto neobyčejné putování, zaměřené na tanec a zároveň osvěžující relaxaci, bylo plné dobrodružství a vzrušení.

FOTOGALERIE - Taneční skupina Attitude strávila úžasný týden na soustředění v ChorvatskuSkupina strávila dny koupáním v azurových vodách Jaderského moře. Není divu, že se účastnice cítily jako v ráji na zemi. Každý den přinášel nové dobrodružství, včetně fascinujících výletů, návštěvy akvária, projížděk na paddleboardu a průzkum malebného pobřeží či jeskyně.

Jedním z nezapomenutelných momentů bylo předtančení na pódiu v krásném městě Crikvenica. Náhodná setkání někdy přinášejí to nejlepší a takovým případem byl setkání s talentovaným zpěvákem, který hrál na klávesy a zpíval. Skupina Attitude požádala zpěváka, aby pro ně zahrál jejich oblíbenou píseň "Another Love", na kterou se rozhodly zatančit pro diváky. Atmosféra byla magická a zanechala hluboký dojem na všechny, kteří byli přítomní.

Navíc, nadšení a energie tanečnic byly tak obrovské, že se rozhodly uspořádat celé taneční vystoupení na 20 minut. Byl to opravdu obrovský zážitek.

"Byl to pro nás neskutečný zážitek. Chorvatsko je krásná země a naše taneční dovednosti jsme mohly předvést před takovým úžasným publikem. Byla to pro nás inspirace a odměna za naše úsilí," řekla vedoucí TS Attitude DKnL.

Tento týden strávený v Chorvatsku se pro taneční skupinu Attitude stal nejen skvělou zkušeností a zábavou, ale také úžasnou příležitostí k růstu a posunutí svých hranic. Nabitý program a neuvěřitelné chvíle, které sdílely spolu, jim budou ještě dlouho v mysli zůstávat.

Pokud vás zajímá tanec nebo si chcete užít skvělé vystoupení, nezapomeňte sledovat skupinu Attitude ať už na jejich tanečních akcích nebo na sociálních sítích, kde sdílejí své umění se světem. 
Nebo se můžete přidat k nám, nábor je již v září :)

Lucie Sýkorová

Další články Taneční skupina Attitude DKnL

 
Vaše komentáře

Přečteno 371x