Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Turistika

Na 1. května došlo k uzavření hraničního přechodu s Polskem. Byl přetížený

Dopravní komplikace v okolí Adršpašsko-teplických skal

Redakce / 2.05.2018, Náchodsko a Broumovsko
V úterý 1. května náchodští policisté krátce před 11. hodinou ranní z důvodu dopravního kolapsu rozhodli o uzavření hraničního přechodu Zdoňov a to ve směru z Polska do České republiky. Současně byly od 13:00 hodin uzavřeny pro motorová vozidla všechny příjezdy do měst Adršpach a Teplice nad Metují.
 

Všechna dostupná parkoviště v Adršpachu a Teplicích nad Metují byla zaplněna a městské infrastruktury již nemohly absorbovat masivní příliv návštěvníků převážně z Polské republiky. 

Jak přechod, tak i obě města byla pro motorová vozidla zpřístupněna krátce před 15. hodinou s tím, že i poté řidiči museli dbát zvýšené opatrnosti a na vybraných místech se řídit pokyny policistů, kteří turistům pomáhali se zvládnutím dopravně náročné situace.

Zdroj: policie.cz

 

Související články
Nové vlakové spojení do Polska - přes Adršpach do Polska nebo z Trutnova do Kamennie Gory

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 203x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí