Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Turistika

Vítězem třetího kola fotosoutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší se stala celá rodina Kounových

Redakce / 3.02.2021, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Desetiletá dcera objevila krásné rampouchy, maminka zkoukla, že by z toho mohl být krásný záběr a poprosila tatínka, zda by to nějak hezky nenafotil :-) Tak vznikla vítězná fotka třetího kola soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší. Vítězové si odnáší obědy z Restaurace Nemojov, která cenu darovala.
 

FOTOGALERIE - Vítězem třetího kola fotosoutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší se stala celá rodina Kounových

Fotografie vznikla na rodinné procházce cestou na Žalý nad Vrchlabím. 
Vítězné rodině moc gratulujeme a do zprávy ji posíláme instrukce, jak si vyzvednout svojí výhru 3 obědů v Restauraci Nemojov, která toto kolo fotosoutěže sponzorovala.


I v tomto kole se objevila celá řada krásných fotografií a výsledky byly velice vyrovnané. Proto jsme se rozhodli do fotogalerie u článku přidat i další fotky již bez určení pořadí. Za vítěznou fotografii jsme vybrali redakční výběr těch, které považujeme za nejzdařilejší. 

Vzhledem k velkému zájmu o podobný druh soutěží v brzké době vypíšeme další. Facebookovou skupinu Krásy Podkrkonoší se však vyplatí sledovat i bez soutěže :-) 

Aktuální počasí, ale i výhledy v regionu, zaznamenávají i naše webkamery. Sice se nedají srovnávat s povedenými fotkami, ale mohou vám pomoc při plánování výletu nebo zlepšení nálady v karanténě. 


Pokud však chcete být připraveni na další kolo podobné fotosoutěže, seznámíme vás s pravidly proběhlé (ukončené) soutěže. 

1. Do soutěže budou zahrnuty jen příspěvky s jedinou fotkou (ne galerie!)
2. Soutěžící musí být autorem fotografie (nelze sdílet či kopírovat)
3. Fotka ve skupině Krásy Podkrkonoší je z méně známých míst Podkrkonoší.Tedy NE přehrada, vršek Zvičiny, Kuks, Pecka (hrad), Byšičky a nově dáme klid také chalupářům ze Staré Hajnice, jejichž chaloupky se i díky zimní peřině staly velice atraktivní a na příspěvcích to bylo znát. Není v tom diskriminace: jen chceme objevovat i jiná místa regionu a fotek z výše uvedených míst už je ve skupině skutečně hodně.
4. Každý se může zúčastnit 5 fotkami - každý den 1x.
5. Vítěze zveřejníme v sobotu 30. ledna 2021 dopoledne. Výhru - tři obědy si může vítěz vybrat dle svého výběru. Menu na tento týden ve zmíněné restauraci Nemojov najdete zde. Dovoz obědů je z Nemojova zdarma až do Hostinného a o víkendu rozváží pizzu!


Jan Holan
 

Související články
Webkamery na nejkrásnějších místech v Podkrkonoší
Staňte se partnerem webkamer na nejkrásnějších místech v regionu
Fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší má hned 2 vítězky!
Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!
Takřka neskutečná fotografie vyhrála fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1225x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).

InzerceVolná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
1.01.2021 - 31.05.2021
ŽIJEME NA KRÁLOVÉDVORSKU
6.05.2021 19:00 - 6.05.2021 23:30
BlueFest Online