Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Turistika > ZOO a Safari

V Praze se natáčí seriály pro Netflix, ve Dvoře Králové aktuálně pro televizi Prima

Redakce / 13.09.2021, Dvůr Králové nad Labem
Cílem filmařů se v měsíci září stala královédvorská zoo. Natáčení nového rodinného seriálu televize Prima zde začalo minulý týden a do areálu se opakovaně filmaři vrací dle aktuálního plánu produkce. V hlavních rolích seriálu se představí Eva Burešová a Michaela Pecháčková.
Před kameru se do dvorské zoo herci vrátí už 14. a 17. září, kdy budou vznikat scény v okolí Neumannovy vily, Vodních světů a Ptačího světa.

Provoz parku se v souvislosti s natáčením nijak nemění. Natáčení scén omezí návštěvu daných míst vždy jen na krátkou dobu, takže vždy je možné se ve stejný den na dané místo o něco později vrátit. 

A koho mohou zahlédnout návštěvníci zoo před kamerou? 

První klapka padla minulý týden za přítomnosti Jany Švandové nebo Sabiny Laurinové, diváci v novém seriálu uvidí však i Davida Gránského, Pavlu Tomicovou, Štěpána Benoniho, Boba Klepla, Vandu Hybnerovou, Terezu Brodskou, Vojtěcha Vovesného, Dušana Sitka, Šimona Bilinu a spoustu dalších. 

Režisérské taktovky se chopil Libor Kodad. 

O nasazení seriálu bude televize Prima diváky včas informovat.


Zápletka (scéna v zoo)

Dědička rodinné firmy Sidonie Anna Novotná (Michaela Pecháčková) se rozhodne, že její život bude daleko šťastnější, když se vydá místo studia školy v LA za svým snem. A tak začne pracovat jako ošetřovatelka v zoo. Má to ale háček, její movitá rodina o tom nemá ani ponětí, myslí si, že odjela poslušně studovat prestižní a drahou školu.

Touha zavede Sid do zoologické zahrady, kde je ředitelkou Marie Roklová v podání Veroniky Freimanové: „Myslím si, že je to milá, ale i rázná dáma, která se snaží věci řešit. Do toho má nějaké problémy v rodině, tak nějak se věci kolem ní dějí rychleji, než si představuje. Myslím si ale, že to je celkem fajn ženská.“

Rodina Novotných je sice několikačlenná, ale hybatelem klanu je dáma na slovo vzatá – Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. „Sidonie je hlava rodiny. Se svým mužem založila sklárnu, která je velmi úspěšná a vydělává jim nemalé peníze. Po jeho smrti rodinný podnik převzala. Nesmírně miluje svoji vnučku Sid, o které si myslí, že bude pokračovatelkou toho, co vybudovala. Jenže…“ prozrazuje na svou dámu Jana Švandová, která se před kamerou po osmi letech opět potkává se Sabinou Laurinovou coby snachou Alicí. „Přivdala jsem se do bohaté sklářské rodiny, mám dvě pubertální děti – Sid a Edu. Alici jde hlavně o to, aby byla rodina šťastná, idylická, ale na druhou stranu tomu klanu vévodí tchyně v podání Jany Švandové. Je takový generál a Alice ji poslouchá. Je to sice velmi milující matka, ale náročná,“ tajemně naznačuje Sabina Laurinová, které po boku stojí Marek Taclík jako její milující manžel. „Eduard je majetný člověk, jehož dcera studuje v zahraniční, alespoň si to tedy myslí. Vypadá sice nepříjemně, má svoje stinné stránky, ale ve výsledku je to kladná postava,“ prozrazuje herec na svého Eduarda.

„Začínáme natáčet nový rodinný seriál, kde se část děje bude odehrávat v prostředí zoologické zahrady v Safari Parku ve Dvoře Králové. Diváci televize Prima se můžou těšit na tradičně hvězdné obsazení a atraktivní prostředí, které dlouho na televizních obrazovkách nebylo,“ prozradila ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová.


Zdroj: Safari park Dvůr Králové 


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2069x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí