Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Sociální služby

Vánoční přípravy v Domově důchodců

Redakce, / 7.12.2022, Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
V úterý 22. listopadu 2022 se na obou našich pobočkách konaly Vánoční dílny. Naši uživatelé ve spolupráci se zaměstnanci vytvořili krásné výrobky, které následně budou zdobit prostory Domova.

FOTOGALERIE - Aktuální informace z Domova 06.12.2022

Na vánoční tvoření jsme se už všichni těšili, a tak nám to všem šlo hezky od ruky. Zdobily se perníčky, vytvářely podtácky, andílci, různé vánoční ozdobičky a mnoho dalšího. Příjemnou atmosféru doladily koledy, nechyběla kávička a dobrá buchta od našich kuchařek. 

 

Máme za sebou již druhou adventní neděli. Na věncích zapalujeme pravidelně v neděli svíčku a máme přizpůsobený aktivizační program právě na toto téma. I v Celopu uživatelé s pracovnicemi vytvářeli adventní věnce a různé dekorace z větviček a přírodního materiálu, aby i zde měli hezkou vánoční výzdobu.
Navštívili nás také prodejci textilu a kadeřnice z místní střední školy. Uživatelé si tak mohli nakoupit pro sebe něco hezkého, a také se jít přes svátky zkrášlit.

Zavítali mezi nás také žáci ze Základní a praktické školy z Přemyslovy ulice, kteří obdarovali naše uživatele vánočními přáníčky a koledami, které nám zazpívali. Mockrát děkujeme i za uživatele za tento krásný dárek v tento předvánoční čas.

Vánoční posezení u nás v Domově si dopřály i dobrovolnice z Arniky, které tu pro uživatele nechaly balíčky s nějakou tou dobrůtkou. Děkujeme!

Koncem listopadu jsme na našem pozemku pokáceli i dvě douglasky, které nám zasahovaly do objektu a ohrožovaly tak majetek i bezpečnost klientů na zahradě. Vše prováděla odborná firma, která tuto činnost zvládla na výbornou. 


Do finále se také blíží opravy koupelen a výměna podlahových krytin. Pokud vše půjde dobře (zatím to tak i vypadá), měli by být všichni uživatelé do Vánoc přestěhovaní zpět do Domova.

Přejeme Vám v tomto předvánočním čase klid, pohodu a otevřené srdce pro vaše blízké…

Lída Lorencová a zaměstnanci Domova důchodců Dvůr Králové nad Labem

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 207x