Vyhledej
Královédvorsko > Vtípky apríly atp.

Ve Dvoře Králové se otevírá KIDS ARÉNA HANGÁR

Redakce / 1.04.2023
S postupující přípravou realizace projektu Mayerova továrna je potřeba vyřešit nejen funkční využití samotné Mayerky, ale také dalších budov, kterých se nové provozy v Mayerce dotknou. Jednou z nich je i městské kulturní zařízení Hankův dům.

FOTOGALERIE - KIDS ARÉNA HANGÁR

Jedná se o aprílový žertík, určený zejména těm, kdo se orientují v místním dění. Ale věříme, že jednou vás do podobné arény ve Dvoře skutečně pozveme. Zatím se dobře bavte jen na počítači :-) PS: oddíl trampolín zde při Sokole máme a rozhodně rádi přijmou nové členy!

V Hankově domě se nyní koná velká většina kulturních a společenských akcí našeho města. To se však změní a koncerty, plesy, taneční kurzy a další akce se budou konat právě v novém sále Mayerovy továrny, který bude mít kapacitu až 1400 osob. A zejména pro hlavní velký sál Hankova domu se tak hledalo nové využití.

A to se podařilo v rekordním čase!

Řešení se kupodivu našlo opět v původním zadání projektu Mayerovy továrny, kde se v jednom z pater rekonstruované tovární budovy počítalo se zábavní arenou pro děti. Vedení města si od této dětské herny slibovalo, že pomůže do centra Dvora Králové přitáhnout zejména rodiny s dětmi, které jsou nejpočetnějšími návštěvníky místního Safari parku. 

Při společné diskusi vedení města, vedení Městského kulturního zařízení a členů kulturní a sportovní komise města se zjistilo, že pro trampolinovou arenu by v Mayerce nevyhovovala výška stropů a nemohla by tak být vytvořena v optimální podobě. Naopak velký sál Hankova domu má strop ve výšce plných 8 metrů a umožňuje postupně instalovat ty nejlepší a nejmodernější atrakce.

V rekordním čase se podařilo domluvit spolupráci s provozovatelem podobných arén v různých městech České republiky - firmou HOPKINDER, která připravila etapizovaný projekt.

Na dokončení jeho první části se finišovalo dlouho do páteční noci, aby se jeho první část se pro veřejnost mohla otevřít již dnes v sobotu 1. dubna ve 12 hodin, a to ZDARMA!

A my pro vás máme exkluzivní pozvánku:


Zbrusu nová trampolínová KIDS ARENA HANGÁR otevírá své dveře pro všechny fanoušky trampolínového skákání a adrenalinových sportů. Toto moderní zařízení nabízí široké spektrum atrakcí pro každého, kdo hledá zábavu a relaxaci v bezpečném prostředí. Trampolínová KIDS ARENA HANGÁR se skládá z několika prostor bývalého divadla Hankův dům. 

- Parket velkého sálu - první část arény - je vybaven rozsáhlými trampolínovými plochami, na kterých se můžete těšit na skákání všeho druhu. Zřejmě nejpopulárnější bude skok z balkonu. Kromě trampolínových ploch můžete v této místnosti najít také další atrakce, jako je skákací stěna, trapeze a wall running. 

- Jeviště divadla se proměnilo v prolézačkový ráj pro malé děti

- Ve vybraných místnostech 1. a 2. patra jsou atrakce a herničky pro nejmenší děti.

- V bývalé ředitelně je sdílená pracovna vybavena kvalitním internetem, tiskárnou a další technikou pro klidnou práci po dobu, kdy děti řádí bezpečně v areně. 

- Pro rodiče a dospělé byla zachována kavárna, kterou si však pronajala franšíza CrossCafé - návštěvníci se tak mohou těšit nově i na chutné celodenní občerstvení. 

Trampolínová KIDS ARENA HANGÁR je skvělým místem pro zábavu a aktivní trávení času pro celou rodinu. Navíc, je to skvělé místo, kde si můžete vyzkoušet nové triky a dovednosti, zlepšit svou kondici a tělesné schopnosti. Jestliže hledáte nezapomenutelný zážitek, trampolínové centrum je pro vás ideální volbou.

V sobotu 1. dubna je vstup zdarma, kapacita omezena!

aprílová redakce
Jan Holan
Kateřina Sekyrková

 
Vaše komentáře
Trapné Martina, 2.04.2023 18:09, Reagovat
Tak to byl hodně trapnej apríl 🤦
Kéž by Jiří , 1.04.2023 21:38, Reagovat
Docela trapný vtip, když přesně toto ve Dvoře chybí:( je smutné,že si na apríla takto z lidí střílíte,než aby jste to zrealizovali. Ale vlastně nic jiného jsem nečekal...

Přečteno 13655x
 
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí