Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > mateřské školy

Děti z mateřské školky se zapojily do Ježíškových vnoučat se svými obrázky

Redakce / 7.12.2018, Libotov
Projekt Ježíškova vnoučata nemusí být vázána na vnoučata v dospělém věku. Mohou se jimi stát i děti malé, dokonce školkové. Přesvědčit se o tom můžete v mateřské školce v Libotově, kde se nápad s projektem Ježíškova vnoučata zalíbil i tamním učitelkám.
 

FOTOGALERIE - MŠ Libotov Ježíškova vnoučata 2018

Nadšené byly nejen učitelky, ale také děti, které tak svým obrázkem mohou udělat radost nějaké osamělé babičce nebo dědečkovi, kteří rodinu buď nemají nebo si na ně příbuzní nevzpomenou ani v době vánočních svátků.
Momentálně je ve školce hodně dětí nemocných, ale i tak by v libotovské školce rádi věnovali vyrábění vánočních ještě nějaký čas, aby akci Ježíšova vnoučata dále podpořili, a pomohli tak na Vánoce vykouzlit úsměv na tváři více seniorům.
Učitelky v MŠ Libotov tak vedou děti k dobrým skutkům. Samy tak vidí i děti, jak málo stačí k velké radosti někoho jiného. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: MŠ Libotov


 

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2337x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí