Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > mateřské školy

Děti z mateřské školky se zapojily do Ježíškových vnoučat se svými obrázky

Redakce / 7.12.2018, Libotov
Projekt Ježíškova vnoučata nemusí být vázána na vnoučata v dospělém věku. Mohou se jimi stát i děti malé, dokonce školkové. Přesvědčit se o tom můžete v mateřské školce v Libotově, kde se nápad s projektem Ježíškova vnoučata zalíbil i tamním učitelkám.
 

FOTOGALERIE - MŠ Libotov Ježíškova vnoučata 2018

Nadšené byly nejen učitelky, ale také děti, které tak svým obrázkem mohou udělat radost nějaké osamělé babičce nebo dědečkovi, kteří rodinu buď nemají nebo si na ně příbuzní nevzpomenou ani v době vánočních svátků.
Momentálně je ve školce hodně dětí nemocných, ale i tak by v libotovské školce rádi věnovali vyrábění vánočních ještě nějaký čas, aby akci Ježíšova vnoučata dále podpořili, a pomohli tak na Vánoce vykouzlit úsměv na tváři více seniorům.
Učitelky v MŠ Libotov tak vedou děti k dobrým skutkům. Samy tak vidí i děti, jak málo stačí k velké radosti někoho jiného. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: MŠ Libotov


 

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1218x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí