Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání

Na akci Nuda? Neznáme! se v Hořicích prezentovalo více než 20 kroužků, spolků a klubů pro děti

Redakce / 23.09.2019, Hořice - Hořicko a Miletín
Nezisková organizace MAS Podchlumí v rámci realizovaného projektu Místní akční plán vzdělávání pro ORP Hořice pořádá již třetím rokem akci NUDA? Neznáme! Déšť a nepříznivé počasí letos způsobil, že se akce ze Smetanových sadů přemístila do prostor Staré Sokolovny.
 

Akci pro propagaci svých aktivit letos využilo přes 20 kroužků a sportovních oddílů a aktivně se zúčastnila více než stovka dětí.

MAP připravil ve spolupráci s organizátory kroužků soutěže, po jejichž zvládnutí dostalo každé dítě k diplomu i sladkou odměnu a drobný dárek na památku.
Akci navíc sponzorsky chutným místním ovocem zajistili regionální producenti a držitelé značky PODKRKONOŠÍ regionální produkt.

Podívejte se na videoreportáž z akce:

FOTOGALERIE - Nuda? Neznáme! Zúčastnilo se přes 20 kroužků, spolků a klubů. Podívejte se na video

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 786x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí