')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > ostatní

Kurzy břišních tanců ve Dvoře Králové n. L. (šk. rok 2019/2020)

Redakce / 22.08.2019, Dvůr Králové nad Labem
Srdečně zveme na lekce břišních tanců pod vedením Kateřiny Krupkové. Výuka v tomto školním roce bude probíhat od 16. září 2019 opět v krásném zrcadlovém sále královédvorské ZUŠ R. A. Dvorského na náměstí T. G. Masaryka.
 

FOTOGALERIE - Kurzy břišních tanců

Kurzy jsou vhodné pro úplné začátečnice i pokročilejší tanečnice, neboť jsou odstupňovány dle pokročilostí, takže si každá žena přijde na své. Nezáleží tedy na předchozích tanečních znalostech, postavě, ani věku! Jestli chcete tančit a udělat něco pro sebe, tak jednoduše tančete.

Břišní tance pomáhají s posílením a prokrvením všech svalů, zejména pak svalů pánevního dna a zádového svalstva. Díky tomu jsou vhodným prostředkem k odbourání menstruačních bolestí. Též jsou vyhledávány ženami s problémem otěhotnět či ženami v klimakteriu. Tance poskytují nejen zlepšení tělesné, ale i psychické stránky. Během hodin je kladen důraz na správné držení těla a dýchání, které k tomu neodmyslitelně patří.
Pokud Vás tance lákají, ale nejste si jisté, nevadí. Přijďte si klidně vyzkoušet svou první lekci, která je zcela nezávazná a pro nově příchozí zdarma.

Další informace naleznete v přiloženém letáčku.

Jestliže si netroufáte přímo na kurzy, ale patříte mezi příznivce orientálních tanců, tak se můžete těšit na Taneční show, která se uskuteční 19. října 2019 od 17:00 hod v kulturním sále ZUŠ. 
Bližší informace budou brzy zveřejněny. 
Jen prozradíme, že v programu bude mezi hosty z různých koutů ČR několik hudebníků a kromě tanečnic i tanečník.

Kateřina Krupková
 

Související články
Orientální tanec pomůže srovnat záda i psychiku. Ve Dvoře je učí mladá studentka - zkušená tanečnice Khattya.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 720x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí