Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > ostatní

Kurzy břišních tanců ve Dvoře Králové n. L. (šk. rok 2019/2020)

Redakce / 22.08.2019, Dvůr Králové nad Labem
Srdečně zveme na lekce břišních tanců pod vedením Kateřiny Krupkové. Výuka v tomto školním roce bude probíhat od 16. září 2019 opět v krásném zrcadlovém sále královédvorské ZUŠ R. A. Dvorského na náměstí T. G. Masaryka.
 

FOTOGALERIE - Kurzy břišních tanců

Kurzy jsou vhodné pro úplné začátečnice i pokročilejší tanečnice, neboť jsou odstupňovány dle pokročilostí, takže si každá žena přijde na své. Nezáleží tedy na předchozích tanečních znalostech, postavě, ani věku! Jestli chcete tančit a udělat něco pro sebe, tak jednoduše tančete.

Břišní tance pomáhají s posílením a prokrvením všech svalů, zejména pak svalů pánevního dna a zádového svalstva. Díky tomu jsou vhodným prostředkem k odbourání menstruačních bolestí. Též jsou vyhledávány ženami s problémem otěhotnět či ženami v klimakteriu. Tance poskytují nejen zlepšení tělesné, ale i psychické stránky. Během hodin je kladen důraz na správné držení těla a dýchání, které k tomu neodmyslitelně patří.
Pokud Vás tance lákají, ale nejste si jisté, nevadí. Přijďte si klidně vyzkoušet svou první lekci, která je zcela nezávazná a pro nově příchozí zdarma.

Další informace naleznete v přiloženém letáčku.

Jestliže si netroufáte přímo na kurzy, ale patříte mezi příznivce orientálních tanců, tak se můžete těšit na Taneční show, která se uskuteční 19. října 2019 od 17:00 hod v kulturním sále ZUŠ. 
Bližší informace budou brzy zveřejněny. 
Jen prozradíme, že v programu bude mezi hosty z různých koutů ČR několik hudebníků a kromě tanečnic i tanečník.

Kateřina Krupková
 

Související články
Orientální tanec pomůže srovnat záda i psychiku. Ve Dvoře je učí mladá studentka - zkušená tanečnice Khattya.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 942x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
16.12.2019 - Z rozhodnuti vlady ČR proběhne v úterý 17. prosince ve 12:00 spuštění sirén k uctění památky obětí události ve FN Ostrava. Zkouška sirén 1. ledna 2020 se ruší.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.

Volná pracovní místa

Kuchař (Domov důchodců DKnL)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí