Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Přípravy na Jarmarky v ZŠ Schulzovy sady jsou v plném proudu (12. a 13. prosince 2018)

Projekt finanční gramotnosti– Abeceda peněz

Redakce / 11.12.2018, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, ZSSchulzovySady.kralovedvorsko.cz
Žáci 5.A a 5.C ZŠ Schulzovy sady se pod vedením třídních učitelek v rámci projektu České spořitelny Abeceda peněz připravují na prosincové Jarmarky. Celý projekt dává dětem možnost nahlédnout do světa financí a podnikání interaktivní a hravou formou, poznají hodnotu peněz i rizika hospodaření s nimi. Vy můžete nákupem na Jarmarku podpořit nejen jejich snahu, ale také další projekty v regionu, na které výtěžek z akce poputuje.
 

FOTOGALERIE - Jarmarky ZŠ Schulzovy sady

Zapojením se do tohoto programu získají jedinečnou příležitost naučit se přemýšlet o hospodaření s penězi, o společné práci, strategii, zodpovědnosti vůči sobě i ostatním, využijí svoji kreativitu a také je to připraví na své budoucí povolání. Za případný finanční přínos si splní svůj podnikatelský záměr –  peníze věnovat na dobrou věc. Ať už se jedná o finanční pomoc Dětskému domovu ve Dvoře Králové, Domovu sv. Josefa v Žirči nebo Dětskému onkologickému oddělení v Hradci Králové. 

Proto vás všechny zveme 12. a 13. prosince 2018 vždy od 14 do 16:15 hod. do pobočky České spořitelny ve Dvoře Králové n. Labem na náměstí TGM. 

Zakoupením našich výrobků přispějete i vy na dobrou věc. Za to vám předem děkujeme. 

Těšit se můžete na malou odměnu v podobě nápoje pro zahřátí.


Mgr. Markéta Johnová, Mgr. Eva Malichová

Další články ZŠ Schulzovy sady

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1272x
 
 
 
Zpět