Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Přírodovědný víceboj v Hořicích

Redakce, / 25.10.2018, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
K začátku podzimu již neodmyslitelně patří Přírodovědný víceboj. Letošní 17. ročník nesoucí původní název „Ekomládě“ se opět konal na Zemědělské akademii v Hořicích. ZŠ Schulzovy sady již tradičně vyslala do boje dvě čtyřčlenná družstva, jedno z budovy B pod velením Mgr. Jiřího Čapka a druhé, z budovy A pod taktovkou Mgr. Pavlíny Fléglové.

FOTOGALERIE - Přírodovědný víceboj

Oba kantoři své žáky skvěle připravili a namotivovali a podle toho také vypadala výsledková listina. 
I přes velkou konkurenci jsme obstojně zvládli všech 12 úkolů. Úkoly byly rozmístěny po jednotlivých stanovištích, která družstva postupně obcházela. Stanoviště měla jako vždy zaměření na chemii, biologii, matematiku a fyziku. 
Ovšem letos pořadatelé zakomponovali do programu i poměrně náročné lesnictví a myslivost. I přes všechny překážky, jež na nás v Hořicích číhaly, a rovněž přes všechny vynikající soupeře, si dovoluji říci, že jsme si soutěž všichni užili. Myslím si tedy, že na naše umístění můžeme být patřičně hrdí. 
Tým budovy A, ve složení Anna Sedláčková (8.B), Eliška Němečková (8.B), Magdaléna Pochylá (9.B) a Jana Fléglová (9.B), se vrátil do školy se spoustou hmotných cen a dortem za 3. místo. 
Pogratulovat bych samozřejmě chtěla i týmu budovy B v sestavě Tomáš Kursa (9.C), Oldřich Pivoňka (9.E), Markéta Rundštuková (8.C) a William Saska (8.C), kteří svými znalostmi zaskočili hned šest škol, a obhájili tak krásnou pátou příčku
Na závěr bych chtěla poděkovat našim učitelům, paní Fléglové a panu Čapkovi, který nás na soutěž opět doprovázel. Soutěž se nám líbila a odjeli jsme spokojeni a v dobré náladě. 
Ráda bych popřála osmákům hodně štěstí do příštího roku!

Magdaléna Pochylá, 9.B
ZŠ Schulzovy sady

Další články ZŠ Schulzovy sady

 
Vaše komentáře

Přečteno 214x