Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Stmelovací kurz 6.B ZŠ Schulzovy sady

Redakce, / 28.10.2018, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
Třída 6.B vyrazila ráno 18. září spolu se svým třídním učitelem M. Přichystalem na stmelovací kurz do Horní Malé Úpy v Krkonoších. Po vystoupení z autobusu jsme šli a šli, až jsme došli na chatu Jelenku. Tam jsme se ,,nadlábli“ a vydali se ke Sněžce. Pana učitele jsme přemlouvali, abychom na Sněžku v žádném případě nešli. Nepřemluvili.

FOTOGALERIE - Stmelovací kurz 6.B

Avšak zpráva o výskytu divoké lišky nás zachránila od jisté záhuby vyčerpáním pod nejvyšším vrcholem Krkonoš : ) 
Tak jsme se vrátili na Jelenku a poté polními cestami, kde jsme si společně zazpívali, na chatu Moravanku. Chata byla moc hezká a hlavně tam dobře vařili. Po vydatné večeři jsme dělali různé zábavné činnosti. Například, která skupinka udělá nejhezčí obrázek z kamínků, kdo vymyslí vtipnější básničku nebo třeba kdo udělá většího trpaslíka z kamínků. 
Večer jsme šli na stezku odvahy. Vůbec jsme se nebáli. Pan učitel vůbec neumí strašit. Nakonec jsme všichni padli do postelí a usnuli. Druhý den jsme do oběda hráli veselé hry s paní psycholožkou. Po poledni jsme vyrazili k autobusu. 
Všichni jsme se poznali, stmelili a spřátelili! Kéž by takových akcí bylo více. Děkujeme, jak tento výlet pan učitel Přichystal pro nás pěkně přichystal 😊.

Adéla Sedláčková, 6.B
ZŠ Schulzovy sady

Další články ZŠ Schulzovy sady

 
Vaše komentáře

Přečteno 170x