Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Pozvánka k zápisu na ZŠ Strž

Redakce, / 4.04.2023, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
Chtěli bychom Vás a Vaše děti pozvat k zápisu do 1. třídy na naši školu, který se koná ve dnech 4. 4. 2023 od 12 do 18 hodin a 5. 4. 2023 od 12 do 16 hodin.

FOTOGALERIE - Pozvánka k zápisu na ZŠ StržCo vám nabízíme a jaké informace mohou pomoci ve vašem rozhodování?

Budoucím prvňákům nabízíme moderní učebnice, interaktivní programy, výuková videa apod. Vyučujeme různými metodami tak, aby každé dítě našlo svůj prostor a mohlo tak zažít svůj úspěch. Někdy učíme v blocích, máme projekty v rámci třídy nebo celé školy. Děti vedeme k samostatnosti, spolupráci, respektování svých spolužáků. Na škole probíhá několik programů posilujících zdravý život dětí ve škole.

Jsme škola s malými kolektivy, a tudíž možným individuálním přístupem. Také se věnujeme talentovaným dětem. Úzce spolupracujeme s Menzou a zároveň jsme zaraženi do projektu, ve které jsou talentované děti testovány a následně rozvíjeny jak ve vyučování, tak i v dalších aktivitách školy (např. kroužek logických her, angličtiny, zajímavou matematiku pro žáky 1. stupně či čtenářské dílny). Každému dítěti jsme schopni, a také to děláme, nabídnou další vzdělávací hodiny dle jeho zájmu.

Chceme, aby se žáci v naší škole cítili dobře. Víme, že škola je jeden z největších a nezapomenutelných vkladů do budoucího života každého z nich. A proto se snažíme vytvořit takové první třídy, které naplní nejenom očekávání dětí, ale i vás rodičů.
Než přijdete k nám do školy, doporučujeme, abyste si přečetli praktické informace před zápisem a kritéria k přijímání pro školní rok 2022/2023.

Vše potřebné k zápisu nalezenete zde.

Těšíme se na Vás

Mgr. Šárka Šantrochová
ředitelka školy

Další články ZŠ Strž

 
Vaše komentáře

Přečteno 85x