Vyhledej
Královédvorsko > ZOO a Safari

Děti školou povinné mají v pátek 31. ledna 2020 vstup do zoo za 10 Kč

Redakce / 28.01.2020, Dvůr Králové nad Labem
Královédvorská zoo letos opět nabízí všem školákům po ukončení prvního pololetí odpočinek ve svém areálu za 10 Kč. Uleví se tak nejen dětem, ale finančně po zaplacení vstupného i jejich rodičům.
 

Prázdninové vstupné

Královédvorská zoo povolila již po druhé svoji školní přísnost a nabízí vstup do svého areálu za 10 Kč v době pololetních prázdnin (jen v pátek 31. ledna 2020) všem žákům základních škol do 15 let, kteří se prokážou vysvědčením za absolvované první pololetí. Stačí s sebou vzít výpis vysvědčení nebo jeho kopii a prokázat se jím na pokladně. Není nutné mít jedničky, ani vyznamenání, ani být bez důtky :-).
Pro dospělý doprovod stojí v tomto období vstupné 175 Kč (loni 130 Kč), snížené (studenti do 26 let, starobní důchodci apod.) je za 110 Kč (loni 90 Kč).

Otevírací doba areálu a pavilonů


Vstup do zahrady je nyní v zimě otevřen od 9 do 16 hod., v areálu však mohou návštěvníci zůstat i po uzavření pokladen, nejpozději do 22 hodin. Jednotlivé pavilony však mají vlastní otevírací dobu, která se liší dle potřeb zvířat.

Žirafinec v zimě baví

Novinkou areálu je žirafinec, který dělá radost návštěvníkům od poloviny prosince loňského roku. Ve dvorské zoo je díky němu možné pozorovat část největšího chovaného stáda žiraf mimo Afriku i v zimě. 

Ve dvorské zoo se však zároveň v tomto období dokončují další investice a je tak omezený vstup na vybraná místa a pavilony: v současné době je například stále omezený vstup do pavilonu Vodního světa, který se přestavuje.Kateřina Sekyrková
Zdroj: Safari park Dvůr Králové

 

Související články
Žirafy uvidíme i v zimě: to je vánoční dárek od dvorské zoo

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1326x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí