Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > výstavy

Pozvánka na výstavu Vánoční inspirace-Nostalgické Vánoce (Česká Skalice)

Redakce, / 16.11.2016, Česká Skalice - Náchodsko a Broumovsko
I v letošním roce pořádá společnost Kouzlo starých časů v Jiřinkovém sále Muzea Boženy Němcové oblíbenou vánoční prodejní výstavu Vánoční inspirace VIII - Nostalgické Vánoce. Návštěvníci si tak budou moci naplno užít atmosféry Vánoc z doby, kdy zimy byly ještě mrazivé a zasypané sněhem.
 

Romantickou atmosféru letošní nostalgicky laděné expozice umocní slavnostně nazdobený historický sál, světla svíček a přátelská setkání.

Vystavena bude pestrá paleta vánočních dekorativních předmětů, ukázky klasických i méně obvyklých adventních vazeb a dárků. Na své si přijdou všichni, kteří věří, že k Vánocům patří andělé, betlémy, stuhy a křehké ozdoby. Věříme, že letošní nabídka potěší všechny návštěvníky, kteří se na výstavu Vánoční inspirace rádi vracejí.

Chybět nebude ani Květinová kavárna s nabídkou oblíbených vánočních dortů. Návštěvníci si tak mohou beze spěchu prožít romantickou atmosféru výstavy, za kterou se v předchozích letech vydávali do Zahradního domu Ratibořice a alespoň na chvilku si představit, že venku vládne zima a mráz.

Expozice bude otevřena o víkendu 19.-20. 11. a v pátky a adventní víkendy 25.-27. 11., 2.-4. 12. a 9.-11. 12. 2016, od 10.00 do 17.00 hodin.

Tradiční prodejní výstavu Vánoční inspirace VIII - Nostalgické Vánoce pořádá společnost Kouzlo starých časů za laskavé spolupráce Muzea Boženy Němcové a Muzea textilu v České Skalici.

Na milá setkání se těší

Zdenka Plchová

a Dana Dvořáková

---
 

Související články
Vánoční trhy 2016 - na Královédvorsku i za jeho hranicemi

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 339x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět