Vyhledej
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Dopravní omezení u Fakultní nemocnice v Hradci Králové pro motoristy i chodce

Redakce / 18.10.2016
Až do konce října bude omezen provoz u Fakultní nemocnice v ulici Sokolská v Hradci Králové, kde se opravuje komunikace. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi frekventovanou a zatíženou silnici, předpokládáme zde tvoření kolon.
 
Ulice Sokolská (mapa je zde)je silnicí I. třídy č. 31, kde se bude v délce 225 metrů ve směru od křižovatky „Mileta“ směrem k mostu U soutoku opravovat živičný povrch komunikace. První etapa proběhne od 14. do 22. října 2016. V těchto dnech bude uzavřen pravý jízdní pruh. 
V druhé etapě, která proběhne od 23. do 31. října 2016, bude naopak neprůjezdný levý jízdní pruh. Omezení se netýká jen řidičů, ale i chodců. Ti budou nuceni místo uzavřeného přechodu pro chodce před nemocnicí použít nedaleký podchod. Stavební práce na komunikaci si vyžádají i dočasné posunutí  zastávky MHD.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi frekventovanou a zatíženou komunikaci, předpokládáme zde tvoření kolon i mírné zdržení. Žádáme proto řidiče, kteří daným úsekem pravidelně projíždějí nebo budou projíždět, aby s tímto omezením počítali a byli trpěliví.

S mírným zdržením musí řidiči počítat také v ulici Pilnáčkova, kde až do konce října budou probíhat rovněž práce na vozovce - konkrétně oprava Labského mostu. Z tohoto důvodu zde bude uzavřena pravá část mostu. Žádáme proto řidiče, kteří daným úsekem pravidelně projíždějí nebo budou projíždět, aby s tímto omezením počítali a byli trpěliví.

Zdroj: Policie ČR

 

Související články
O víkendu se bude ve Dvoře slavit. V pondělí 24. října se otevírá rekonstruované nábřeží Benešovo.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 228x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.03.2020 - V Královéhradeckém kraji máme aktuálně stále 18 pozitivních případů onemocněním COVID-19. Provedeno vyšetření s podezřením na možnou nákazu koronavirem bylo u 206 osob.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.

Volná pracovní místa
Kompletace setů do nemocnic (Hartmann Chvalkovice)
brigáda i HPP 


Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)

Vedoucí odboru MěÚ (město Dvůr Králové n. L.)

Ergotrapeut/ka (VIVIDUS East)

Fyzioterapeut/ka (VIVIDUS East)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí