Vyhledej
Královédvorsko > Sport > karate

Karate Do třetí nejúspěšnější tým na Generali cupu

Redakce, Petr Kocmánek / 16.11.2015
Pětadvacetičlenná výprava královédvorského oddílu se vypravila do Ústí nad Orlicí, aby reprezentovala svůj klub na 15. ročníku Generali cupu.

Tato soutěž je tradičně velmi dobře obsazená (280 závodníků) a mezi karatistickou veřejností známá svými hodnotnými cenami. Letos jimi byly medaile ryté speciálně pro tuto příležitost, velké skleněné plakety pro vítěze kategorií a obrovské poháry pro kategorie open. Rovněž poháry pro tři nejúspěšnější týmy a nejúspěšnějšího závodníka turnaje slibovali tuhé boje o každou bodovanou příčku.

Dvůr Králové nad Labem zastupovali D. Glazar, M. Karadzos, R. Kuhn, V. Merhulík, L. Hlavatý, P. Brentner, T. Höfer, A. Mrkvičková, M. Moravec, O. Polášková, D. Rajsner, J. Sýkora, P. Kocmánek a sourozenci Šprincovi, dále pak P. Matyska, J. Šolín, P. Škaldová, J. Macháček, R. Vlachová, R. Plašilová, V. a J. Mišákovi a sourozenci Kubečkovi.

Ziskem jedné zlaté, 14 stříbrných a 5 bronzových medailí se královédvorská výprava stala třetím nejúspěšnějším z 34 zúčastněných klubů a zaslouženě si odvezla krásný vysoký pohár.

Výsledky našich závodníků:
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Renata Vlachová, 1. místo
Kata ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kata muži jednotlivci - Josef Mišák, 2. místo
Kumite mladší žákyně jednotlivci - Pavlína Škaldová, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kumite mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Barbora Šprincová, 2. místo
Kumite starší žákyně jednotlivci - Olga Polášková, 2. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Tomáš Höfer, 2. místo
Kumite ženy jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite ženy BRH jednotlivci - Regina Plašilová, 2. místo
Kumite veteráni jednotlivci - Petr Kocmánek, 2. místo
Kumite tým žákyně - Barbora Šprincová, Olga Polášková, Alžběta Mrkvičková, 2. místo
Kata mladší žákyně 8.-7. kyu jednotlivci - Veronika Mišáková, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jakub Šolín, 3. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Matyáš Moravec, 3. místo
Kumite dorostenci jednotlivci - Denis Rajsner, 3. místo
Kumite muži jednotlivci - Josef Sýkora, 3. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Jakub Macháček, 4. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Lukáš Hlavatý, 4. místo
Kumite mladší žáci 8.-7. kyu jednotlivci - Martin Kubeček, 4. místo
Kumite mladší žáci jednotlivci - Patrik Brentner, 4. Místo

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na dopravě a starali se v průběhu celé soutěže o naši drobotinu.

Související články
Královédvorští karatisté si přivezli medaile z Národního poháru

Přečteno 106x
 
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.
12.04.2024 - od 6. dubna 2024 se změnily ordinační hodiny lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v nemocnici v Trutnově – o víkendech a svátcích budete moct navštívit LPS od 8 do 18 hod. Dětská pohotovost zůstává o víkendech a svátcích nezměněna od 8 do 20 hod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)

Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)


Kalendář akcí
21.05.2024 17:00 - 25.06.2024 18:00
Polština nejen na cesty
12.06.2024 18:00 - 12.06.2024 19:30
Velká taneční show ANGELES Dance Group
12.06.2024 15:45 - 12.06.2024 16:45
Jóga pro zdraví a sílu v každém věku