Vyhledej
Královédvorsko > Krimi

Hledají se svědkové dopravní nehody v Hořicích

Motorkář utrpěl při nehodě lehké zranění

Redakce / 2.10.2019, Hořice - Hořicko a Miletín
Jičínští dopravní policisté aktuálně šetří okolnosti dopravní nehody, ke které došlo v úterý 1. října kolem šestnácté hodiny v Hořicích. Účastníci nehody se sice nestřetli, přesto však došlo ke zranění jednoho z nich.
 
Devatenáctiletý řidič osobního motorového vozidla Dacia v uvedenou dobu jel po ulici Aloise Hlavatého směrem ke křižovatce s ulicí Husova. 
Zde měl v úmyslu odbočit vlevo do vedlejší ulice. Ve stejném okamžiku do křižovatky z pravé strany po hlavní silnici přijížděl dvaasedmdesátiletý muž na motocyklu Cagiva. Tomu řidič vozidla Dacia neměl dát přednost v jízdě. Motorkář měl začít prudce brzdit, což mělo za následek podsmeknutí předního kola motocyklu a s tím spojený následný pád jezdce na pravý bok. Přitom došlo k jeho zranění, které si vyžádalo lékařské vyšetření. Ke střetu vozidel nedošlo. 
Případný vliv alkoholu u obou účastníků nehody vyloučily provedené dechové zkoušky. Celková škoda na motocyklu je předběžně odhadnuta na částku 10 tisíc korun. 
V souvislosti se zahájením šetření a na základě dosavadních výsledků se policisté obrací na další případné svědky, kteří se v uvedenou dobu pohybovali poblíž místa dopravní nehody. Svým
svědectvím můžete významnou měrou přispět k řádnému objasnění celé události.
Jakékoliv případné informace prosím sdělte policistům na bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo jičínským dopravním policistům na telefonní číslo 974 533 250.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: policie.cz

 

Související články
V Hořicích se nekradou jen sochy, ale také mobilní kadibudky
Vjezdem na závodní okruh nebyl v Hořicích spáchán trestný čin

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 88x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí