Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Vloupání do bytu v Jaroměři

Zloději kradl za dne - stačila mu půlhodinka

Redakce / 28.11.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Policisté z obvodního oddělení v Jaroměři pátrají po pachateli vloupání do bytu v činžovním domě v jedné z čtvrtí města Jaroměře, který se nebál krást za bílého dne.
 

V úterý 27. listopadu v době mezi půl druhou a druhou hodinou odpoledne dosud neznámý pachatel vylomil vložku zámku u dveří, vnikl do bytu, ze kterého odcizil finanční hotovost, alkohol, elektroniku a další věci. 

Zloděj se nebál vejít do cizího domu a krást za bílého dne, zřejmě předpokládal, že obyvatelé budou v práci. Ani v tomto domě ho nikdo nevyrušil. Majitelům bytu tím způsobil hmotnou škodu ve výši bezmála 59.000 Kč. Policejní technik a kriminalisté místo činu pečlivě ohledali a zahájili po pachateli pátrání. 

Tomu za přečin krádeže vloupáním hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Policisté připomínají, že v případě, že nemilá návštěva postihne kohokoli z vás, není vhodné vstupovat do bytu. Volejte ihned policii - linku 158. K dopadení a usvědčení pachatele policistům může pomoci právě ta stopa, kterou byste jinak svou přítomností zničili či znehodnotili.

Zdroj: policie.cz


 

Související články
Metalový festival BRUTAL ASSAULT pod zvýšeným policejním dohledem
Služební auto platilo naftu i za jiná auta
Vloupání do lékařské ordinace v Jaroměři

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1937x
 
 
 
Zpět
30.11.2018 - Od 22. prosince 2018 do 1. ledna 2019 budou uzavřeny odběrové místnosti na nové poliklinice ve Dvoře Králové. Odběr budou možné v nemocnici vždy do 10 hod.
23.11.2018 - Na 31. zasedání Rady Královéhradeckého kraje se v pondělí 26. listopadu bude mimo jiné vybírat zhotovitel studie možností napojení města Dvůr Králové nad D11 (PZ Borek, PZ Zboží a ZOO) z MÚK Jaroměř - sever.
14.11.2018 - Od 14.11. do 31.12. 2018 dojde k omezení parkování na vlakovém nádraží ve Dvoře Králové kvůli nakládce dřevní hmoty na železniční dopravu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí