Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Vloupání do bytu v Jaroměři

Zloději kradl za dne - stačila mu půlhodinka

Redakce / 28.11.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Policisté z obvodního oddělení v Jaroměři pátrají po pachateli vloupání do bytu v činžovním domě v jedné z čtvrtí města Jaroměře, který se nebál krást za bílého dne.
 

V úterý 27. listopadu v době mezi půl druhou a druhou hodinou odpoledne dosud neznámý pachatel vylomil vložku zámku u dveří, vnikl do bytu, ze kterého odcizil finanční hotovost, alkohol, elektroniku a další věci. 

Zloděj se nebál vejít do cizího domu a krást za bílého dne, zřejmě předpokládal, že obyvatelé budou v práci. Ani v tomto domě ho nikdo nevyrušil. Majitelům bytu tím způsobil hmotnou škodu ve výši bezmála 59.000 Kč. Policejní technik a kriminalisté místo činu pečlivě ohledali a zahájili po pachateli pátrání. 

Tomu za přečin krádeže vloupáním hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Policisté připomínají, že v případě, že nemilá návštěva postihne kohokoli z vás, není vhodné vstupovat do bytu. Volejte ihned policii - linku 158. K dopadení a usvědčení pachatele policistům může pomoci právě ta stopa, kterou byste jinak svou přítomností zničili či znehodnotili.

Zdroj: policie.cz


 

Související články
Metalový festival BRUTAL ASSAULT pod zvýšeným policejním dohledem
Služební auto platilo naftu i za jiná auta
Vloupání do lékařské ordinace v Jaroměři
Trestná výprava vtrhla na Nový rok do bytu v Jaroměři

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2027x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí