Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Wendi Pavlát po více jak půl roce konečně volný!

anonymně / 15.06.2018, Dvůr Králové nad Labem
Noční můra královédvoráka Václava Pavláta je u konce. Včera odpoledne byl konečně propuštěn z kambodžského vězení. Byl uvězněn kvůli podezření ze zneužívání nezletilé dívky.
 
Neuvěřitelný příběh rodáka ze Dvora Králové se začal psát ve chvíli, kdy opustil Českou republiku a odstěhoval se do Asie.
Zde, zděšen podmínkami, ve kterých musí žít spousta místních, se rozhodl pomáhat potřebným. 
Potkal HIV pozitivní ženu s tehdy nezletilou dcerou, která byla od narození také nakažena virem HIV. Dcerku si velmi oblíbil, věnoval jí svůj čas i peníze, aby jí vynahradil to, čemu se jí od vlastní rodiny nemohlo dostat. 

Je všeobecně známé, že ve státech jako Kambodža, Laos, Thajsko a pod. fungují organizace, které "pomáhají" místním tím, že "loví" pedofily. Za každého uloveného nebezpečného jedince dostávají tučné odměny. Mnohdy se tak tedy stane, že ve vězení skončí úplně nevinní lidé, jejichž úmysly byly dokonce charitativní. Soudy pak velice dlouho ověřují důkazy a bez vnější finanční pomoci přátel zatčených je téměř nemožné dostat se ven z vězení, přestože důkazy o vině nejsou vlastně žádné. 

Zřejmě v síti jedné z takových organizací skončil i nevinný Václav, na jehož stranu se postavilo mnoho lidí, kteří ho podporovali finančně i psychicky po celou nekonečně dlouhou dobu od jeho zatčení. 
Včera 14. 6. byl Václav Pavlát konečně osvobozen, protože se nenašli žádné důkazy proti němu.

 

Související články
Královédvorák Václav Pavlát je v Kambodži obviněný za sex se 14letou dívkou. Nyní ve vězení čeká na soud a netuší, co s ním bude. Přečtěte si jeho příběh a třeba mu i pošlete vánoční vzkaz.
DOBRÁ ZPRÁVA! Královédvorák Václav Pavlát vězněný v Kambodži by měl být propuštěn!
Propuštění Královédvoráka Václava Pavláta - Wendiho - z kambodžského vězení není vůbec jisté!
Exkluzivní rozhovor s Královédvorákem Wendim po jeho propuštění z vězení
Václav Wendi Pavlát je doma z Kambodžského vězení - máme velký rozhovor!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1339x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí