Vyhledej
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Mladým hasičům z SDH Choustníkovo Hradiště se daří dál

Redakce, / 29.04.2019, Choustníkovo Hradiště
Začátkem dubna jsme se pochlubili, jak jsme úspěšně začali jarní sezónu. Nedá nám to, abychom se nepodělili s dalšími našimi výsledky.
 

FOTOGALERIE - Mladým hasičům z SDH Choustníkovo Hradiště se daří dál

Máme za sebou okresní závod požární všestrannosti dorostu v Radvanicích. Čtyři naše slečny doplnily SDH Hřibojedy v družstvu dorostenek a vybojovaly zlato, Petr ve středních dorostencích - jednotlivcích také. V květnu uvidíme, jak dopadnou další disciplíny a jestli z toho bude postup na krajské kolo.

První jarní šedesátky ze seriálu okresního přeborníka v šedesátkování jsme běželi v Malých Svatoňovicích o velikonočním víkendu. Z deseti dětí se pět umístilo ve vyhodnocované desítce, v mladších chlapcích Vojta na 3. místě (81 závodníků v kategorii), ve starších dívkách Nelča na 5. místě, Anička na 9. (60 slečen v kategorii), ve starších chlapcích Dominik na 2. a Jakub na 5. místě (52 chlapců v kategorii).

A poslední dubnovou sobotu jsme strávili opět v sousedním náchodském okrese, kde SDH Běloves pořádala soutěž ve štafetě CTIF a útoku CTIF. Obě disciplíny jsme zaběhli s nejlepším časem, v součtu tedy nemohlo vyjít nic jiného než zlato. Tyto disciplíny bohužel v okrese Trutnov kromě okresního kola hry Plamen nemáme možnost vyzkoušet, proto občas zabrousíme i do Náchoda: soutěž je totiž ten nejlepší trénink.

Šárka Medlíková
 

Související články
Mladí hasiči z SDH Choustníkovo Hradiště mají za sebou v letošním roce již několik úspěchů

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1518x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí