Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Mladým hasičům z SDH Choustníkovo Hradiště se daří dál

Redakce, / 29.04.2019, Choustníkovo Hradiště
Začátkem dubna jsme se pochlubili, jak jsme úspěšně začali jarní sezónu. Nedá nám to, abychom se nepodělili s dalšími našimi výsledky.
 

FOTOGALERIE - Mladým hasičům z SDH Choustníkovo Hradiště se daří dál

Máme za sebou okresní závod požární všestrannosti dorostu v Radvanicích. Čtyři naše slečny doplnily SDH Hřibojedy v družstvu dorostenek a vybojovaly zlato, Petr ve středních dorostencích - jednotlivcích také. V květnu uvidíme, jak dopadnou další disciplíny a jestli z toho bude postup na krajské kolo.

První jarní šedesátky ze seriálu okresního přeborníka v šedesátkování jsme běželi v Malých Svatoňovicích o velikonočním víkendu. Z deseti dětí se pět umístilo ve vyhodnocované desítce, v mladších chlapcích Vojta na 3. místě (81 závodníků v kategorii), ve starších dívkách Nelča na 5. místě, Anička na 9. (60 slečen v kategorii), ve starších chlapcích Dominik na 2. a Jakub na 5. místě (52 chlapců v kategorii).

A poslední dubnovou sobotu jsme strávili opět v sousedním náchodském okrese, kde SDH Běloves pořádala soutěž ve štafetě CTIF a útoku CTIF. Obě disciplíny jsme zaběhli s nejlepším časem, v součtu tedy nemohlo vyjít nic jiného než zlato. Tyto disciplíny bohužel v okrese Trutnov kromě okresního kola hry Plamen nemáme možnost vyzkoušet, proto občas zabrousíme i do Náchoda: soutěž je totiž ten nejlepší trénink.

Šárka Medlíková
 

Související články
Mladí hasiči z SDH Choustníkovo Hradiště mají za sebou v letošním roce již několik úspěchů

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1535x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí