Vyhledej
Královédvorsko > Podnikání

Andrej Babiš navštívil v sobotu gastronomické podniky na Královédvorsku

Redakce / 14.01.2017, Královédvorsko
V sobotu 14. ledna se vydal ministr financí a předseda hnutí ANO na další tour po českých hospůdkách a hospodách, tentokráte k nám na Královédvorsko. My jsme pana Babiše zastihli v restauraci na Dubině v Bílé Třemešné, kam přijel ve večerních hodinách.

Ačkoliv byl pro něj a jeho doprovod speciálně rezervovaný stůl, pan Babiš si k němu za celou dobu nesedl. Postupně si přisedal k zákazníky obsazeným stolům a všem zájemcům po více či méně dlouhé diskusi předal své podepsané brožury. 

Jeho průvodcem po restauraci Dubina se stal pan Jákl, který tak v nastalé velmi přátelské atmosféře, obohacené o pár panáků domácí medoviny, nedal šanci natočit očekávaný a plánovaný rozhovor pana Babiše s provozovateli restaurace, ani se zástupci portálu Královédvorsko.cz. 

Jak jsme se později dozvěděli, ve Dvoře Králové navštívil tým pana Babiše ani ne rok otevřenou restauraci Ve Dvoře a zavedenou restauraci U Pastvů. V Bílé Třemešné před zastavením na Dubině chvíli pobyl v místní cukrárně. Po opuštění Dubiny pokračoval pan Babiš v pozdních večerních hodinách návštěvou Nemojova, kde se dnes konal v obecní restauraci ples.

Ať jste nebo nejste příznivcem kroků a postupů pana Babiše, jedno je zřejmé: svoji předvolební kampaň dělá dobře. 

Přinášíme video z Dubiny, které vám přiblíží atmosféru během návštěvy pana ministra, ovšem profesionální video z dnešní tour po našem kraji můžete časem zhlédnout na youtube kanálu ANO - stačí prý zmáčknout červený čudlík a uvidíte všechno :-)  

A jak to viděl sám pan Babiš? Zde je jeho komentář z Facebooku:


Kateřina Sekyrková

FOTOGALERIE - Andrej Babiš navštívil v sobotu gastronomické podniky na Královédvorsku

Související články
Restauraci Dubina v Bílé Třemešné testoval hladový Gourmetguru z Hospodářských novin. Dopadla na výbornou.
Na Královédvorsku se 1. března některé obchody neotevřou. EET byla pro mnohé z nich milníkem
Restauraci v Nemojově provozuje obec. Snaží se jí navrátit původní slávu.
Babiš jede vlakem do Náchoda na snídani se starosty. Zastaví se i na nádraží v Jaroměři
Vaše komentáře
kotva a lesnak, 3.02.2017 08:28, Reagovat
Jidelna Kotva v Trutnove - zavrena od 12.12.2016
Pila ve Dvore zavrena -prodava ji Babis reality
Hospoda v Nemajove vzdy zila diky aktivnim lidem, zavrena podnikateli v prosinci 2016. Provozovana nyni statni spravou MU.
V Krkonosich se v Janskych Laznich najite pouze v kioscich majitelu arealu, ktere se ale zaviraji v 16 hodin jako sjezdovky.
Re: kotva a lesnak, 10.02.2017 09:30, Reagovat
Vedle stovky dalších podniků také Restaurace Dubina: o víkendech plno, různé akce pro dospělé i děti, všichni spokojeni a kouří se jen venku.. tak furt nebrečte :*
andrejBabiš, 2.02.2017 23:45, Reagovat
No vidíte, a dnes byl Andrej u Jílkové a vzal si sebou starostu Nemojova. Asi měl z návštěvy dvorska velké zážitky, protože o nich mlel. Už neřekl, že nemojovskou hospodu dotují občané obce a že ve Třemešné nedostal doklad. Ani to, jak mu občani včetně staré Dufkové lezli do prdele. Přesně jak v televizi vedl svou demagogii i s grafy.
Re: andrej, 3.02.2017 10:28, Reagovat
Pouze upřenění, panu Babišovi účtenka samozřejmě vydána byla, tak jako každému našemu hostu. To že si ji nepřevzal je věc druhá, ale to že zákona nemusí. Prosím dejte si pozor na nepodložené informace a pomluvy. Děkuji
Populista a jeho hloupé ovečkyRadim Starec, 1.02.2017 11:28, Reagovat
Chci vyjádřit znepokojení nad tím, jak je mezi lidmi stále více populární komunista (člen KSČ v době, kdy tito zloději a vrazi systematicky likvidovali naši zem) a parazit na dotacích soudruh ministr Andrej Babiš. Nedovedu pochopit, jak mohou být lidé tak naprosto slepí a ignorovat, že tenhle člověk postavil své podnikání především na gigantických dotacích a sám tvrdě dupe po drobných živnostnících, kteří jsou v důsledku mnohem schopnějí než on, protože se umí uživit i bez dotací.
Po jeho posledním arogantním výstupu ve smyslu "sorry jako, proč bych vám měl přiznávat svoje příjmy, když k tomu pod hrozbami trestů nutím všechny ostatní" se ukázal jako správný bolševický mocipán, takže doufám, že lidé, kteří o něm do té chvíle měli ještě nějaké iluze, už prohlédli a zbydou mu už opravdu jenom ti voliči s inteligencí stojaté vody. I takových je však mezi námi stále dost.
pan Jákl, 30.01.2017 17:29, Reagovat
Ani snad nemá cenu, pane Holube, na Váš příspěvek reagovat. Nejen, že mí kolegové už všechno řekli za mě, ale protože jste psal příspěvek v pátek v 01,06 hod, tak jste třeba zrovna z restaurace Dubina přišel a někdo nebo něco Vás hooodně naštvalo. Z příspěvku je vidět, že se dost nudíte. Takže až přijdete na chatku do BT, tak se příjďte na hřiště podívat a klidně Vám nějakou brigádnickou práci svěříme. A proč závidíte p. Jáklovi, to, že dělá něco co ho baví a ne sám, ale s celou svojí rodinou,tak to zase svědčí o tom, že jenom závidíte. Je mi Vás upřímně líto.
pán Jakl, 27.01.2017 01:06, Reagovat
Jsem chatař, v Bílé Třemešné sem často na fotbale, setkávám se s panem Jaklem a jeho sportovci hlavně ti mladí kolem sedmnácti let všichni vesměs chlastají hulí pátek sobota den před zápasem jsou zlití do němoty na zápasy se pak nesejdou a jedou hrát v devíti lidech. A pak se chlubí jak ukecal Babiše o 5O tisíc tady je vidět jak pán Babiš je hloupí a naletí největším opilcům v našem sportu. Mates Jakl ,Jarda Jakl ti chlastají už od 15 let a nejenom oni. Pana Jakla nezajímá nic jiného jak prodat tu jeho hnusnou medovinu přes fotbal, pořádá fotbalové plesy, zábavy kde se prodává jeho medovina pronajme si v Dolní Brusnici Sál za kačku od státu a tam rejžuje. Přijeďte se podívat jak se dají vydělat peníze 3.2.2017 na ples fotbalistů do Dolní Brusnice, a kupte si tu hnusnou medovinu která se nalévá i restauraci na dubině Přiznávají to i na stránkách restaurace. Další restaurace u Kaiserů je zavřená je s toho club dříve se tam scházely fotbalisti a také se tam nalévalo mladistvým, tady je vidět jak to s fotbalem pod panem Jaklem funguje. Fotbaloví oddíl je ze zákona spolek a ten jakékoliv vydělané peníze na plesech na zábavách musí utratit pouze pro sport, pořadatelé akcí musí pracovat za darmo bez jakéhokoliv zisku ale tam se všichni nachlastají zaplatí se jim že pinglovali a Pán Jakl si navíc odnese zisk zchlastu který doma vyrábí. A ministr mu k tomu přidá 50 tisíc které zase prochlastaj. Pán Jakl byl pověstný už když byl u myslivců mě osobně nabízel zvěřinu za prachy a ne jednou. Prodává i med šlehaný a není to nic jiného než dostat do něj co nejvíce cukru. Proto se ptám , člověk který je tak aktivní, je předsedou včelařů- předsedou fotbalu- předsedou myslivců - vyrábí svíčky. Když člověk dělá jednu funkci tak jí dělá dobře , ale když jich dělá tolik výsledek stojí za hovno. Je to jak v parlamentu samá dozorčí rad a všude jenom za prachy, jako pán Jakl. To máme ministra který naletí lumpa Babiši Babiši doufám že těch 50 tisíc dáš z vlastní kapsy . Kuloví hovno zaplatíme to zase mi pracující. Ti pitomci co jsou na videu lezli do prdele i Kalouskovi.
Re: pán JaklErik Zivr, 27.01.2017 16:14, Reagovat
Nemůžu jinak, naž reagovat na lživá tvrzení jistého chataře ( z Dubiny asi ne )pana Holuba, kdy si ani nejsem jist, zda pan Holub, je skutečný pan Holub. Člověk, který píše tato ničím nepodložená tvrzení, by se měl podepsat celým jménem. Nebo má snad strach uvést své celé a pravdivé jméno ?
U třemešenského fotbalu se již pohybuji díky svým dětem osm let, kdy jsem trénoval přípravku, nyní žáky a chtěl bych, aby se i oživil dorost. Proto mě velmi rozčílilo to, že nějaký pan Holub dělá z třemešenského fotbalu fotbal alkoholiků. Myslím si, že se svým kolegou, se snažíme děti vést správným směrem, učit je odpovědnosti vůči týmu a respektování jeden druhého. Nemůžu tedy ani souhlasit s tím, že mladí kolem sedmnácti let vesměs všichni chlastají a hulí den před zápasem. Letošní sezónu totiž vůbec dorost ( věk 15 – 18 let nemáme ), za vedení dorostu panem Kubelkou a panem Schneiderem ( sezóna 2015/2016 ) k tomuto nedocházelo a sezóna 2014/2015 byla spojena s oddílem TJ Dvůr Králové n.L. Navíc to, co dělám já a další trenéři, děláme ve svém osobním volnu a zcela bezplatně. Někdy do toho dáváme i své peníze a proto vděčíme obci a všem sponzorům, kteří náš oddíl podporují za jejich příspěvky.
Dále nechápu, jak může pan Holub tvrdit, že pan Jákl ukecal pana Babiše o 50 tisíc, co vím, tak pan Baniš tento dar nabídl panu Jáklovi, jako předsedovi fotbalového oddílu TJ Sokol Bílá Třemešná sám, a toto taky dodržel. Jinak těch 50000 Kč je pane Holub od Nadece Agrofert a budou zaslány na účet TJ Sokol Bílá Třemešná , tak že nemusíte mít strach, že to zaplatíte vy a nemusíte mít ani strach z toho, že peníze pan Jákl prochlastá. Panu Jáklovi může oddíl jenom poděkovat, že se panu Babišovi zmínil o tom, co stojí chod oddílu a co on, jako předseda, je schopen od sponzorů, mimo peněz od obce, navíc sehnat. Věřte tomu, že peníze budou dobře investovány do všech věkových kategorií třemešenského fotbalu a potřebného vybavení a za dar patří poděkování i panu Babišovi.
Dále nechápu ani to, proč se v souvislosti s panem Janem Jáklem zmiňujete o Matesu Jáklovi a Jardovi Jáklovi, jako chlastajících od svých 15-ti let. Toto jsou pouze jeho synovci, ne jeho synové, tak proč to tam vůbec píšete. Chcete snad z pana Jákla a jeho rodiny udělat před veřejností alkoholiky?
K organizaci fotbalových plesů jen krátce. Existují plesy házenkářů, volejbalistů, atd., kdy účelem je, že se tam sejdou sportovci, kamarádi a společně se pobaví, přičemž ze vstupného a tomboly získají nějaké ty peníze pro oddíl navíc. Tak proč by pan Jákl neměl zorganizovat ples fotbalového oddílu TJ Sokol Bílá Třemešná a ze vstupného a tomboly získat nějaké ty peníze navíc pro oddíl. Takto získané peníze jsou samozřejmě použity pro oddílové potřeby. Vy ani nevíte, co zorganizování takového plesu stojí času, tak zvažte, co píšete za nesmysly.
A poslední věc, nevím, kde jste se dočetl, že restaurace Dubina nalévá medovinu od pana Jákla. Myslím si, že provozovatelé restaurace by si toto nikdy nedovolili. Víte snad, co je to okolkovaná lahev alkoholu?
Závěrem bych chtěl jen panu Holubovi vzkázat, že to, co na stránky Královedvorsko napsal a shlédlo 18850 lidí, hraničí z právního hlediska s trestným činem pomluva. Rada pro příště : pište jen to, co máte něčím podloženo a hlavně to, co se zakládá na pravdě.
Re: pán Jakl, 27.01.2017 16:18, Reagovat
tak jsem si ty bláboly přečetl Holube ZK...nenapadá mě nic jiného než ,že jsi pěknej zoufalec,když se shováváš za Holuba...nic ztoho co tady v detailech popisuješ není žádná pravda a tyhle praktiky co používají naši politici mezi sebou se nezaváděj,zkrachovalče jeden.To že ti vadí jiný postoj a názory druhých neznamenámže je budeš bezostzšně pomlouvat.Doporučím p. jaklovi se bránit a to právní cestou...tyhle pomluvy tě něco budou stát.Hřiště potřebuje odvodnit,umělé zavlažování taky bude něco stát a kabiny by potřebovaly taky nvej kabát...říká ti něco IP adresa a že se dá i vystopovat ...srabe
Re: Re: pán JaklROMAN, 28.01.2017 10:41, Reagovat
Zdravím, příznivce Třemešenského fotbalu...kdo se pohybuje kolem dění fotbalového oddílu, fanoušek, hráč, rodič se musel příspěvkem pana Holuba nejprve asi s hrůzou pozastavit kam každou sobotu sám chodí, kam v týdnu vodí své děti za sportem.. A proto si vážím každého člověka, který větší či menší měrou přispívá chodu fotbalového klubu..opak je pravdou a každodenní pohyb na hřišti od nejmenších až po dospělé mě jen utvrzuje, že je to tak dobře. Ale smíchu není nikdy dost tak proč se nezasmát panu Holubovi, když máme (vrabce) v hrsti. Rád si s vámi pohovořím a asi nebudu sám o fotbalové problematice tak, když budete mít kuráž tak přijďte u medovinky podiskutovat.. Asi už sám víte kam..
Re: pán Jakl, 28.01.2017 14:03, Reagovat
Člověk se nestačí divit kam až sahá lidská závist a pomluvačnost. Současná doba je vážně často smutná a to především tím, jak se k sobě lidé chovají. Jeden závidí druhému to a to... a když člověk dělá něco prospěšného nebo něčeho dosáhne, vždy se najde nějaký závistivec, který mu radost z dobře odvedené práce dokáže zkazit. Okolo třemešenského fotbalu se motám již přes 20 let a to nejen jako hráč, ale i funkcionář a trenér. Proto mohu říct, že už jsem v třemešenském fotbale něco zažil. A musím říct, že za poslední 3 až 4 roky je na tom náš klub asi nejlépe v celé historii. A tým hraje 1. A třídu, tedy relativně vysokou krajskou soutěž, která se tady nikdy nehrála. Měříme tak síly s poměrně velkými městy jako jsou Třebechovice p. O., Týniště n. O., Vrchlabí, Úpice... A co je na tom nejkrásnější? Až na několik výjimek (pár hráčů z blízkého okolí) tuto soutěž hrajeme s odchovanci! B tým hraje okresní přebor, tedy také soutěž, kterou naše rezerva nikdy předtím nehrála. Ano, je pravda, že tady přístup hráčů není vždy nejlepší, ale na druhou stranu, je to druhá nejnižší soutěž, která by se měla hrát hlavně pro radost ze hry a pro lásku k fotbalu.
A teď hlavní téma: třemešenská fotbalová mládež. Za mě neuvěřitelné! Ještě loňskou sezónu jsme byli jediná vesnice na okrese (ne-li i v kraji), která měla všechny věkové kategorie, tedy - přípravka (dokonce dvě družstva starší a mladší), žáci a dorost. Bohužel, pro letošní sezónu nám vypadlo družstvo dorostu a obě družstva přípravky jsou sloučeny pod starší. Naopak zas bylo založeno družstvo předpřípravky, tedy tréninky pro děti v předškolním věku. Kategorie, která zde nikdy nebyla a zatím se těší velké oblíbě jak u hráčů, tak i rodičů.
Kdo v současnosti do fotbalu dělá, jistě ví, že není jednoduché držet si v klubu co nejvíce kategorii. Všeobecně je známo, že nejproblematičtější je kategorie dorostu. Ano i u nás je nedostatek dětí, proto letošní roční tato kategorie nehraje. Ale podívejme se na nižší kategorie! Dětí máme pořád dostatek a jezdí k nám i blízkého okolí. Jinými slovy si troufám říct, že fotbal ve Třemešné stále rozkvétá. A čí je to zásluha? Všech lidí, kteří se kolem klubu "motají", od předsedy p. Jákla, přes členy výboru až pro vynikající mládežnické trenéry, kterých máme ale stále nedostatek.
Nezbývá mi, než všechny tyto lidi obdivovat. Na této úrovní totiž vše dělají vše zadarmo a ve svém volném časem. A proč to tedy dělají? Odpověď je jednoduchá - pro lásku k fotbalu, ale hlavně i pro nás, ostatní členy klubu. A to je zejména obdivuhodné! Na tom je patrné, že doba není ještě zas tak špatná a najdou se lidé, který jen "nehrabou na svém písečku", ale dokáží i dělat něco pro druhé. A proto je velmi smutné a urážející, když pak někdo dokáže vypustit takto neověřené a nepravdivé informace na veřejnost, vidí na člověku jen špatné věci a vůbec nevidí tu dřinu a obětavost.
Ještě k panu Babišovi. Budu citovat z jeho oficiálního FB účtu: "Povídali jsme si o fotbale, protože tam mají velký a nadějný klub mládežníků, tak jsem jim slíbil poslat padesát tisíc jako podporu.", z něhož je patrné, že slíbená částka je určená pro naši mládež. Za mě obrovský palec nahoru. Mládežnický sport je správná cesta, kam by měla v naší "elektronické" době směřovat podpora. On se v současnosti fotbal, a sport obecně, bez peněz dělat nedá. Vše stojí něco stojí, od tréninkového vybavení přes správu areálu až po vyplacení rozhodčích. Je toho samozřejmě více a každá koruna navíc se klubu hodí.
Proto, vážený pane Holube (nebo jak se jmenujete), si s Vámi také mile rád promluvím o fotbale ve Třemešné, ale klidně i další věcech. Stačí se jen ozvat. Měl bych na vás také pár otázek. Například: kdy jste naposledy udělal vy něco pro druhého? Doufám, že se dočkám odpovědi. Mějte se všichni hezky a brzy doufám na viděnou :)
Re: pán Jakl, 29.01.2017 09:49, Reagovat
jsem 40 let chatařem a ještě k tomu přes 10 let sekretářem klubu. Jméno Holub mně nic neříká. Vypadá to, že už dlouhodoběji jste nespokojen a poslední kapkou byla návštěva pana Babiše. Z vašich slov cítím prachobyčejnou závist a také pomluvu. Zkreslené představy, které o našem klubu máte a jakým způsobem jste se na místním fóru s nimi přihlásil, mě nenechalo klidným. Reaguji za podporu takových lidí jako je pan Jákl. A jsem rád, že už tady předem mnou reagovali ostatní členové výboru. Vůbec nemáte ponětí, co obnáší, se o takový klub starat. Bohužel dnešní doba (a)sociálních sítí nám s sebou přináší různá moudra obzvláště anonymních závistivců. V případě vaší jarní návštěvy bych vám doporučil trénink mládeže a jejich mistrovské zápasy. Ti malí čutálisti budou mít nové míče a jiné tréninkové pomůcky. A pojedou na venkovní zápasy autobusem. To asi závistí puknete. S přáním hezkého nerušeného fotbalového jara, Martin Záruba, sekretář klubu
Třemešná16.01.2017 12:32, Reagovat
Třemešná se komunisty netajila, teď jim estébak slibil 50 tisic na fotbal. Kdo v této obci asi vyhraje volby ? Hezky spolu popili ......, komouši nebo ano, stejni lidé pod jiným názvem !
EET na Nemojove, 15.01.2017 17:25, Reagovat
Na Nemojově pokladní systém s EET funguje. Pořídili ho, přestože ho nepotřebují. Hospodu provozuje obecní úřad, takže podnik nepodléhá
EET.
Vonková 2Albert, 15.01.2017 15:31, Reagovat
Pardon, to výše nepatřilo paní Vonkové, je to reakce na příspěvek Marián Hyčko - omlouvám se za překlep.
VonkováAlbert, 15.01.2017 15:27, Reagovat
Ale, ale, pan ministr paní šlápnul na kuří oko? Nemůže kvůli EET už tolik okrádat? Nebo snad kamarádka Kalouska, který jako ministr přivedl finance ČR do kopru? Pro to, čeho na svém postě zatím dosáhl, umě veliký palec nahoru!
NemojovEliška, 15.01.2017 15:09, Reagovat
až na ty příšerné vesnické ceny v Nemojově, to je velice pěkně udělané. Ať se jim daří.
Babiš na Kralovedvorsku, 15.01.2017 13:23, Reagovat
Sednout si STBureš k mému stolu tak ho umlatim tou jeho knihou ochranka-neochranka. Je vidět, že v tomto kraji je hodně lidí co za koblihu upíše svojí dusi tomuto privandrovalci.
Babiš na Královedvorsku, 15.01.2017 11:09, Reagovat
Je to populista a jak píšete, kampaň dělá dobře., skoro jako Zeman. A lidé ani nepozorují, jak se jim tenční svoboda a svobodná rozhodnutí o svém životě. Co se týká plesu na Nemojově, zajímalo by mě, jestli si na tuto příležitost pořídili pokladnu EET, protože na Silvestra ji ještě neměli, akce pořádají pod rouškou klubů a spolků. Ale podle tohoto šikanózního zákona se EET vztahuje úplně na všechny stravovací a ubytovací provozy. ANO bude líp, ale jak pro koho ??
Re: Babiš na Královedvorsku, 15.01.2017 13:48, Reagovat
Divil by ses, ale je to v Nemojově nově celé udělane a má to na starost parta dobrých lidí. Včera jsem tam byl na plese, Babiš neBabiš, krásné prostředí, super obsluha, fajn zábava, která teď není ani ve Dvoře a proto tam bylo spousty lidí ze Dvora. Skvělé, už teď se těším na další akci. Jo a mají pokladnu EET ;)

Přečteno 42747x
 
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.
12.04.2024 - od 6. dubna 2024 se změnily ordinační hodiny lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v nemocnici v Trutnově – o víkendech a svátcích budete moct navštívit LPS od 8 do 18 hod. Dětská pohotovost zůstává o víkendech a svátcích nezměněna od 8 do 20 hod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí